Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rite of Passage: The Lost Tides Collector’s Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


MadHead Oyunları yenilikçi beyinler, Nevertales ve Kadans getiren şirket, Geçiş serisi Ayin çarpıcı yeni bir oyun geliyor!

Anne ve babanın Everlast yirmi yıl önce yola… ve bir daha hiç görülmedi. Ama bugün, kendi kayboluş yıldönümü gözlemlemek için hazırlanmış gibi, Everlast aniden geri bağlantı noktasına yelken açtı! Geminin geleceği en iyi şüpheli, ama ailen için yıllar önce ne olduğunu öğrenmek için kararlısınız. Ve böylece kara, hava ve deniz yoluyla bir yolculuğa garip deniz canlılarının bir dizi karşı yola çıktı. Gerçeği öğreneceksiniz… ya da anne ile aynı kaderi paylaşacak mı? Bu heyecan verici Gizli Nesne Bulmaca Macera oyunu öğrenin!

Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralar tam bir özel koleksiyon versiyonu sürümüdür. Koleksiyoncu Sürümü içerir:

Bonus oyunda Denizkızı geçmişi hakkında bilgi edinin!
Başarılarınızı takip
Duvar kağıtları, konsept sanat ve daha fazlası!
Entegre Strateji Rehberi deneyin

Bu Gizli Nesne Bulmaca Macera oyunu, hikaye odaklı, nokta & tıklayın macera belirli bir tür anlamına gelir. Oyun boyunca, oyuncular belirli bir sahne içinde gizli nesnelerin bir listesini bulmak için, ve bazen çeşitli mini tam görevli-oyunlar/.

Rite of Passage: The Lost Tides Collector’s Edition Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan

Rite of Passage: The Lost Tides Collector’s Edition YAPILAN YORUMLAR