Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


2 Yaştan Gelmiş geçmiş en iyi “tarihi ve artistik çağlarda dev gibi yuvarlanan kayalar” kule defansı oyunu Rock: Bigger & Boulder ile geri döndü! Adı üstünde’, daha BÜYÜK VE BOULDER sürrealizmin ve oynanabilirliğin çıtasını daha BÜYÜK VE BOULDER’ olmak için yükseltiyor. 2-vs-2’lik kaotik çoklu oyuncu modu, yeni çağ seçeneklerin ve Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş grafik, fizik ve tahrip edilebilir ortamlara Boyutlar vererekö oyuncular kendilerini hararetli bir kaya yuvarlamaya hazır olmalılar.

AS Takım da Tescilli Acayipliği

10 üzerinden 11 alan Monty Python benzeri mizah ile oyuncular gerçek anlamda değişik zaman dilimlerinde kayaları yuvarlayacak! Esprili animasyonlar da ayrıca bir tanımı ” dönüş yapacağından ünlü tarihi karakterler dikkatli olun!

Çoklu Oyuncu Üzerine Daha Bir Önem

Biraz dostça rekabet hiç kimseye zarar vermedi! Bu nedenle AS Takım oyunun çok oyunculu oyununun özelliğini geliştirmeye karar verdi. Fazla dört oyuncuya kadar 2v2’lik bir maçla çevrimiçi olarak oynayın en Yerel olarak bölünmüş ekranda bir arkadaşınızla veya; hepsi de ünitelerinizi, afişlerinizi ve daha fazlasını özelleştirme olanağı ile. Aaa! Bir de karşılıklı izlerin birbiriyle kesişebileceğini de bahsetmiş miydik?

Olumlu Absürd Sanat!

Asıl oyundaki gibi AS Takım, tarihteki en büyük sanat dönemlerinden esinlenerek çeşitli seviyeler yarattı! Oyuncular, Mısırlılar, Geç Gotik ve Erken Rönesans dönemi, Sürrealist hareketlerden enfes sanat eserlerine bakarak yuvarladıkları kayalar ile cehennemden bir günü yaşatacaklar.

Tarihsel Açıdan Yanlış Düşmanlar

Düşünür gibi hayat kazanmış sanat eserleri ıle savaşıp, Büyük Sfenks gibi çok güçlü bölüm sonu yaratıkları ile hayal edemeyeceğiniz safra restleşmeleri alır.

Geliştirilmiş Fizik ve İmha Edilebilir 1

Yükseltilmiş fizik moturu ile elinizde çatlayacak, ezilecek, yassılacak ve çarpılacak daha çok şey var! Çeşitli kayaları bir tepeden aşağıya yuvarlamak hiç bu kadar hoş bir deneyim olmamıştı.

Mutlak Kaos

Yepyeni savunma birimleri ve benzersiz özelliklere sahip kayaların ilavesi ile mutlak kaos’u hissedin ama onu da İskelesi, granit kullanmamaya dikkat edin. [/list]

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder™ Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
  • İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder PC YAPILAN YORUMLAR