Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rogue Heroes: Ruins of Tasos

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sahte Kahramanlar tasarımı ile taşınabilir elemanları ile 4 oyunculu bir aksiyon rpg, usul zindan birleştiren ve geniş bir sır dolu overworld. Çeşitli zindan aşağı çekmek, köy, ya da sadece balık çiftliği kurmak ve Tasos etrafında yüzer.

Sahte Kahramanlar kılıç emrinde araçları, büyü ve silahların büyük bir dizi ile mücadele acımasız aşağı klasik bir üst özellikleri. Kendi stil, oda düzenleri ve eşsiz bir tehlike ile 5+ zindan her ile mücadele.

Dungeons usulen el yapımı oda bağlamak için iki çok çalışırken aynı düzeni karıştırmak oluşturulur. Anahtarlar, bulmacalar ve tuzaklar karışık, işler her zaman aynı şekilde oynamak istemiyor oda içinde bile vardır. El yerleşimleri ile birleştirerek tam rastgelelik, rastgele nesil gelebilir ilginç tasarım çözümleri olmadan heyecan verir.

Play yalnız veya sonunda tüm kampanya başlangıcı ile 4 oyuncu ile coop. Kalabalık bir topluluk içine köy kurmak, dış alanlarda tehdit ve dünyaya açmak için araçlar toplamak zindan aşağı çekmek. Max Kahraman ve sonsuz zindan düşman, tuzaklar ve Bulmacalar hiç bitmeyen bir onsluaght karşı yığını nasıl görmek için onları almak.

Balık, Kavga, Çiftlik, İnşa, Sahte Kahramanlar, diğer faaliyetler ve takipçiliği besleyen kendi ilerlemesi ile tüm yapmam gereken çok şey var Keşfetmek.

Rogue Heroes: Ruins of Tasos Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows Vista or greater
    • İşlemci: 2.0 Ghz
    • Ekran Kartı: 256 mb video memory, shader model 3.0+
    • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Rogue Heroes: Ruins of Tasos YAPILAN YORUMLAR