Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RollerCoaster Tycoon® Classic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

RollerCoaster Tycoon® Classic™ RCT yeni bir deneyim, 2017 yılında serisinin yaratıcısı Chris Sawyer tarafından 2 serinin tarihindeki en başarılı ve sevgili RCT oyunları iki RollerCoaster Tycoon® ve RollerCoaster Tycoon® en iyi özelliklerini birleştirmek gösterebilir. Roller Coaster Tycoon Klasik de tam Seti, Tuhaf Dünyalar ve Zaman Twister genişleme paketleri ile birlikte gelir. Akla gelebilecek en çirkin sürmek ile dolu muhteşem parkları oluşturmak ve çalıştırmak. RCT Klasik otantik çalabilme, RollerCoaster Tycoon® PC Oyunları satan Chris Sawyer orijinal en iyi oyun derinliği ve benzersiz grafik tarzı bir koku. İçeriği dolu, oyuncular tasarlama ve silindir bardak ve sürmek binası, Parklar, peyzaj ve personel yönetmek zevk ve para akan misafirleri mutlu etmek için finanse etmektedir. Bir sonraki RollerCoaster Tycoon olabilir mi?

Anahtar Özellikleri:

Orijinal RollerCoaster Sım: Deneyim tüm eğlenceli orijinal RollerCoaster Tycoon® ve RollerCoaster Tycoon® 2 oyunları ile yeni bir sım birleştirir en iyi öğelerin her ikisi de klasik başlıklar.

Koster Yapı: Oluşturmak inanılmaz bir hız treni – Hızlı inşa öncesi yapılan tasarım ve kullanılması, sezgisel parça-by-parça oluşturma araçları için tasarım ve tema kendi benzersiz sürmek.

Park Tasarımcısı: Tutmak misafirlerinizi Mutlu tarafından yapı hafif ya da vahşi sürmek, yiyecek ve içecek tezgahları, su sürmek, ve hatta taşıma sürmek için çevrelerindeki park; Özelleştirme park tarafından inşa manzara, ince ayar manzara ve yönlendirme patikalar.

Park Yönetimi: Çalışma park pazarlama ve mali bir kazanç sağlarken, daha fazla ziyaretçi çekmek; Organize personel tutmak parkta çalışan iyi görünümlü ve onun en iyi.

Heyecan verici Ortamlar: Yapı ultimate tema park içinde çeşitli zorlu ortamlarda, huzur Orman Sınırlarına hareketli ticaret Megaworld Park.

Park Senaryo: İlerleme 95 klasik park senaryolardan RollerCoaster Tycoon® ve RollerCoaster Tycoon® 2.

Otantik Oyun: Klasik izometrik grafikler ve orijinal lunapark müzik ve ses efektleri.

Paketlenmiş İçerik: İçerir yüzlerce çeşit silindir bardak ve sürmek ve onlarca farklı mağazalar, tezgahlar ve tesisler.

Genişleme Paketleri:

Tuhaf Dünyalar Genişleme Paketi: Bulmak pasaport ve paketinizi çantalar! Tuhaf Dünyalar 17 yeni park senaryolarda dünyada son yolculuğa oyuncu alır. Eyfel Kulesi, Çin ve daha fazla, Big Ben, Özgürlük Anıtı, Çin Seddi dahil olmak üzere bilinen egzotik sürmek, karlı imtiyazlar ve en ünlü yerlerinden içerir. Her yerde başarı, eğlenceli ve benzersiz zorluklar için fırsatlar ile doludur.

Zaman Twister Genişleme Paketi: Seyahat zamanı ile 14 yeni park senaryoları dayanan tarihi ve fantezi zaman temalar ve yapı park gerçekten bir patlama yaşanmış (veya gelecekte senin gibi). Büyük animasyonlu T gibi Raptor Binmek gibi-Rex ve bardak süslenmiş, ya da Mitolojik kez seçim tarih öncesi bir eğlence parkı oyun, Karanlık Çağlar, Rock & Roll çılgın 50’li yılların, Geleceği ya da Kükreyen Yirmiler.

Araç:

Park Senaryo Editörü: Tasarım ve inşa kendi muhteşem parkları – Yapmak kadar kolay ya da zor olarak kullanarak, sizin seçtiğiniz sahne ve turu! Başlamak için Six Flags Parklar içerir.

Sürüş Tasarımcısı: İnşa, test, ince ayar ve tema kendi harika roller coaster tasarımları Yolculuk Tasarımcı önce onları kurtarmak için kullanırken oyun!

İthalat, İhracat Payını kayıtlı Park, park senaryo ve sürüş tasarımları ile arkadaş, ve denemek ve onların yarattıkları! (Orijinal RollerCoaster Tycoon 2 PC oyun ile oluşturulan en kurtardı parklar ve senaryolar almak için yeteneğini de içerir).

RollerCoaster Tycoon® Classic Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel 2.16Ghz or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2
  • Depolama: 360 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel 2.4Ghz+ or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2+
  • Depolama: 512 MB kullanılabilir alan

RollerCoaster Tycoon® Classic YAPILAN YORUMLAR