Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Russian Roulette

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Rus Ruleti perma-permadeath deneysel, oynamak için ücretsiz, kalıcı-dünya bir oyun. Sadece bu oyun için sadece tek bir hayat var. Ya oyunun boş bir yuvarlak ya da gerçek bir mermi ile seçebilirsiniz. İstediğiniz gibi birçok kez boş mermi ile pratik yapabilirsiniz. Boş bir yuvarlak ile Kazanç ve kayıp bile sayılmaz. Sadece öldüren Kont gerçek bir mermi ile oynarken yapmak olanlardır. Eğer gerçek bir mermi ile oynamak ve ölürsen, yine oyun oynayamazsın.
Kurşunun yerini de belirli ya da rastgele. Eğer seçici yeşil bölge içinde yatsın gelirse, tam olarak kurşun girmiş oldu oda dayanarak ne zaman sona ereceğini söyleyebilirim. Eğer seçici kırmızı bölgede geri gelirse, gücü rastgele ve merminin nerede olduğunu söylemek mümkün olmayacaktır.

Karanlık bir ormanda buluyorsunuz. Etrafına, yüzlerce mezarı var. Buraya nasıl düştüğünü bilmiyorsun. Sadece ormanın ortasında bir kulübe görebilirsiniz. Ona doğru yürürken oynamak için reddedemezsin bir oyun teklif eden bir adam bulacaksınız içinde…

Oyun bir mezarlık şeklinde bir afiş var. Bir oyuncu bu oyunu oynayan ölür her zaman, bir mezar taşı eklenir. Öldürür daha yüksek bir sayı olan oyuncuların kulübe yakın mezar taşları var. Ölünce mezar taşına bir mesaj ekleyebilirsiniz. (Mesaj küfür ve spam filtresi yoluyla koymak olacak)

Bir hayalet olarak ölümden sonra oyun oynamak için YDP satın alabilirsiniz.

Rus Ruleti yapmayı planlıyorum deneysel oyunlar bir dizi için bir başlangıçtır. Serinin İlahi Trajedi olarak adlandırılır. Bu dizi Dante Alighieri İlahi Komedya esinlenmiştir.
Bu Prolog amaç mekaniği ölümün kaçınılmazlığını ifade etmek. Bu bir seçim değil. Kaçınılmaz bir gerçektir.
Yapabileceğin tek şey gitmeden önce en iyisi bu dünyada bir iz bırakmaya çalışın.

Russian Roulette Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • İşlemci: Any Modern Processor
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Ekran Kartı: Integrated Graphics

Russian Roulette YAPILAN YORUMLAR