Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sailaway – The Sailing Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Şimdiye kadar en sevdiğim sahil boyunca yelken hayal ya da Güney Pasifik tropik adalar arasında var mı?

Belki de sundukları korkunç fırtınalar kalıcı Güney Okyanusları yelken meydan okumayı kabul eder misin?

Ya da sadece yelken öğrenmek isteyen ama bunu yapmak için bir tekne erişimi yok?

Sailaway ile tüm bu şeyler yapabilirsiniz. Online sanal yelken nihai deneyimi için Sailaway – Yelken Simülatörü PC ya da Mac konforu için tüm dünya okyanusları getiriyor!

Sadece gerçek bir teknede olduğu gibi Sailaway, gezegendeki okyanusların eşsiz bir kesinlikte olmuştur; Pasifik boyunca bir gezi yapmak aylar sürer. Kalıcı bir çevrimiçi dünyada, ayarları ve tekne eğer online olmasa bile yelken açmaya devam edecek ayarlayın. Tekne ilerlemeye devam ettikçe e-posta yoluyla güncellemeleri almak, ama sık sık Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi çektiği gerçek zamanlı hava durumu verileri kontrol etmek (NOAA) koşulları sadece birkaç saat içinde değişebilir unutmayın.

Tekne ve Yelken en tecrübeli denizci bile bir iş vermek modellenmiş iken Sailaway oyuncular ile bugüne kadarki en gerçekçi dijital yelken deneyimi-hava derinliği simülasyonları, rüzgar ve akıntı verir. Erken zorluk modları oyun öğrenmek ve sanal yardım kaldırılır ve doğa güçlerine karşı zaman sonra gerçek hayatta gelir ise uzaklara yelken açacağım. Eğer arkadaşlarınız yenmek için gidiyoruz o zaman ders konusu ve sürekli düşünce şekli monitörü, ilk gelene yardım için ufak bir avantaj kullanacaksınız!

Sailaway dünya yelken için sevgiyle oluşturulan tekneler çeşitli içerir, Bu tüm sunulan seçenekleri kullanarak kombinasyonlar yüzlerce ekstra özel bir şey için kendi dokuları yükleyerek veya özelleştirilebilir. Steam Workshop entegrasyonu ile daha sonra zevk için diğer denizciler ile bu tasarımlar paylaşabilirsiniz.

38′ Cruiser

İyi bir performans ile bir 38′ cruiser. Tüm trim hatları ile bir denizci arzu ederdik.

Mini Transat

Deneyimli denizciler için küçük bir tekne. Bir sandal gibi yelkenleri ve çok hızlı bir şekilde ulaşmak. Tüm yelkenleri ve çizgiler trim gerekir.

Karayip Gül

Antik tekneler güzel çizgiler ve işçilik Karayip Gül yansıtılır. Kolay yelken, uzun bir omurga ile.

Katamaran Seyir

Pasifik Adaları keşfetmek için ideal bir tekne. Bir kaya gibi yelken açmak kolay, küçük topuk ve sağlam.

50′ Performans Cruiser

Çok hızlı bir tekne, neredeyse bir yarışçı için uzatır. Sınıra bir tekne itmek için ne yaptığını bilen deneyimli denizciler için.

Nordic Folkboat

Karakteri çok küçük ama sert bir tekne. Sadece kontrol etmek için bir mainsheet ve bir dümen vardır, çünkü yelken öğrenmek için İdeal.

Okyanus bazen Sailaway arkadaşları veya yabancılarla aktiviteleri için pek çok yol içerir bu yüzden çok ıssız bir yer gibi hissediyorum. Gerçek küresel zaman, yerel ve Grup sohbet serbestçe diğer denizciler ile kendi seyahatlerini organize etmek ya da sadece yelken ipuçları geçmek için bile iletişim kurabilirsiniz.

Tekne için tekne ile birlikte birlikte yelken açmaya davet edebilirsiniz bazı dostça rekabet fantezi öncesinde ya da yolculuk ile baş edebilmek için başkalarını davet, kolay diğerleri ile yelken deneyimi paylaşmak için çalışıyoruz.

Eğer rekabetçi bir yarış sonra da örtülü var daha fazla şey ise, Sailaway parçası dünya çapında yarışlarda almak sağlar! Çevrimiçi Liderler bizim son kez kaydedin ve en üst nokta için başka bir meydan okuma.

Belki de kendi yarışlarını tasarım için yaratıcılık var mı? Sailaway Oyuncu Oluşturulan Yarış özelliği ile rekabet etmek için başkaları için yarışları oluşturmak için tüm denizciler sağlar.

Sailaway tüm küçük detaylar saymak anlamına geliyor doğru mümkün olduğunca gerçekçi olarak yelken harikalar simüle etmek için tasarlanmıştır.

Gerçek Yelken Trim

Gerçek bir yelkenli üzerinde bulmak için beklediğiniz her kontrol Burada Sailaway kullanmak için, çarşaflar kullanarak ve yelkenleri şeklini optimize etmek ve yolculuk ya da yarış her ikinci kazanç hatları keser.

Gerçek Hava

Bulutlar, rüzgar, sis, yağmur ve kar tüm Ulusal Okyanus ve (NOAA) Atmosfer İdaresi tarafından sağlanan gerçek hava durumuna göre simüle edilir. Bu en sevdiğim hava hizmetinizden yolculuk planı mevcut hava tahminleri kullanmak anlamına gelir.

Gerçek Dalgalar

Sailaway doğru dalgalar taklit eder, dikkate rüzgar yönü ve hızı tarihindeki alarak, mevcut su derinliği ve yakın adalarda ya da sığ alanlar. Kuzey Denizi, Atlas Okyanusu ve Güney Pasifik ve her biri kendi zorluklarıyla bugünden daha farklı dalgalar var.

Gerçek Su

Yelken üzerine suyun rengi de çok şey tarafından etkilenen, çamurlu nehirler kahverengi renk saf su mavi. Mümkün olduğunca gerçekçi yapmak için bir damla su işler önce Sailaway derinlik ve diğer etkenler tarafından su rengi ayarlar.

Gerçek Gökyüzü

Atalarımız güneşin, Ayın, gezegenlerin ve yıldızların konumlarını tüm doğru olduğundan emin olduk bu yüzden yıldızlar tarafından gezilebilir. Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi takımyıldızları vurgular ama eğer gökyüzü bulutlu olduğunda ama karanlıkta görmek için bir şey olacak kullanışlı bir özelliktir.

Gerçek Haritalar

Navigasyon yardım için dünya ölçeğinden küçük koylara zoom, güvenli bir yolculuk için gereken derin ve sığ alanları, kayalar, şamandıralar, ışıklar ve her şeyi gösteren interaktif bir harita.

Sailaway – The Sailing Simulator Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher (64 bit)
  • İşlemci: 2.0 GHz or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB of dedicated Video RAM or higher (Laptop hardware may work but is not supported)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Broadband internet connection required to play the game.

Sailaway – The Sailing Simulator YAPILAN YORUMLAR