Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sargon’s Lair

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sargon İnine çeşitli düşmanları ile dolu eski bir mağara ile mağaracılık kayıp bir maceracı aşağıdaki 2D tasarımı ile taşınabilir bir tetikçi. Yol boyunca, oyuncu arasında dağılmış düşman kölelerinin yanı sıra sonuna ulaşana kadar mağlup edilmesi gereken beş koruyucularısınız. Ama, maceraperest düşman zindan daha zor hale geldikçe kendini daha güçlü yapmak için silah, yiyecek ve yükseltmeleri farklı ayarlar alabilirsiniz. Sargon İnine cesur ve sonuna ulaşabilir misiniz?

Zindan: zindan kendisi sürekli rasgele her şartı. Hayır aynı olmayacak. Ayrıca, düşman ve manyetikler farklı oranları ve büyüklükleri büyük bir deneyim her zaman için emin olmak için görünür.

Düşman ve Patronlar: Sargon Lair, sahip terk edilmiş binlerce yıl geçti mesken tutmuş güçlü canavarlar. Beş büyük veliler birçok farklı kölelerinin ile birlikte sığınakta yaşıyor. Kölelerinin önlemek için seçebilirsiniz, ama Muhafızlar yenerek bir zorunluluktur.

Sen: Senin iş için kontrol maceracı ve sonuna ulaşmak. Mermi cehennem ortamında atlamakta iyi olacaktır.İyi şanslar hayatta size yardımcı olacak yol boyunca elde etmek için kaynakları bol olacak!

Sargon’s Lair Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: OS: Windows 7+
  • İşlemci: Above 1.5 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Card with DX10
  • Depolama: 139 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Preferrably Dank

Sargon’s Lair YAPILAN YORUMLAR