Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Scorch

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Korkunç kundaklama bütün bir aileyi sildim bu yana 30 yıl geçti. Bugüne kadar suçlu serbest olmuştur. Bu anlatı keşif oyunu benzer bir olayı araştırmak için gönderilir.

Sorumsuz polis dedektifi zaman alkollü (ve) Gary Price orman ranger Mike Hill cinayetini araştırmak için gönderilir. Bu patron Şef Gonzales sabırsız büyüdükçe işini kurtarmak için, Gary’nin son şansı. Gidin bu anlatı keşif oyunu ile Mike Hill’in ölümü hakkında gerçeği keşfetmek ve Gary!

Scorch hikayesi Beaverton, Oregon’da yer alır. Oyun oynamak gibi Tualatin Hills Doğa Parkı güzel sahne alabilir. Senin gibi ortaya çıkarmak küçük gizemli ortam TV: kapılar, Çekmeceler, hatta dalga ile etkileşim.

Gonzales seni kontrol etmek ve tembellik değilsin emin ol düzenli aralıklarla aramalar verecektir. Unutmayın sadece davayı çözmek için bir günün var. Son olarak, şüpheliyi arıyor, dikkatli olun: sadece sonunda onun soruları cevaplamak için bir şansın var.

Oyun oynarken oyun Gary incelemek kanıt düzenlemek ve telefonunu kullanabilir içinde, cevap Gonzales gelen çağrılara ve inceleme notlar alır. Scorch orijinal bir film müziği ve tam ses oyunculuk sunar.

Eğer Firewatch ve Gitmiş Eve bir hayranı iseniz, bu oyunu çok seveceksiniz.

Scorch Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Scorch YAPILAN YORUMLAR