Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sector Six

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Uzak gelecekte girin ve her şeyi yok Sekiz Makineleri durdurmak için umutsuz bir savaşa katılın. Yolculuk, antik yapılar ve varlıklar ile etkileşim, fizik yasaları kırmak, Sektörler, Makine kölelerinin savaş sürüleri, koleksiyoncular, umutsuzluk, anomaliler, savunma sistemleri arasında korkunç bir düşmanı durdurmak için seyahat.

Sizin uzay gemisi inşa etmek
Uzay gemisi inşa usul parçaları, Makinelerin köleleri yok ederek elde edilen benzersiz bir gemi inşa eder. Her bölüm farklı özellikleri vardır ve her yerde inşaat alanı üzerine yerleştirilmiş, gemi performans, görünüm ve boyut özelleştirmek için izin olabilir.

Uzay gemisi savaş haline master
Düşman mermi atlatmak ve kendi karşı saldırı için doğru anı bulmak gibi Test değil, uzay gemisi, aynı zamanda yeteneklerinizi. Her düşmanı yenmek için yeni saldırılar, savunma ve stratejileri getiriyor, savaş becerilerinizi bilemek ve onları aşağı çekmek için size kalmış.

Bölüm özelleştirme, bölüm ayarlar, ve emanetler
Birleştirmek, rüya, uzay gemisi için ideal olanları oluşturmak için, ve re-roll parçaları yükseltme. Eğer bu yeterli değilse, daha güçlü bir şeye ınvaders destroyer dönüştürmek için set parçaları ve eserleri toplamak.

Modüler zorluk sistemi
İstediğiniz kadar sert bir oyun olun! Modüler sistem zorluk, mücadele, hemen her unsuru değiştirmek için izin verir ve zorluk artırmak için ödüller sunar.

Sector Six Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşlemci: 1.2 GHz or better
    • Ekran Kartı: 256 MB
    • Depolama: 40 MB kullanılabilir alan

Sector Six YAPILAN YORUMLAR