Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadow Warrior 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


2 gölge Savaşçı eski kurumsal shogun Lo Wang daha da talihsizlikleri takip eden İlk Uçan Yaban Domuzu olağandışı şahıs nişancı çarpıcı evrimidir. Şimdi bozuk bir dünya kenarında münzevi bir paralı asker olarak kalan, müthiş savaşçı yine dünyanın ezici şeytani lejyon vurmaya silahlar, bıçaklar, sihir ve zeka yıkıcı bir arada kullanmak gerekir. Müttefiklerin yanında savaşa dört oyuncu co-op cesur misyonlar tamamlamak ve efsane güçlü yeni silah, zırh ve gizemli eserleri toplamak oluşturulan manzaralar online ya da muhteşem bir prosedür tek başına git.

HİKAYE

Beş yıl Lo Wang hilekar eski patronu ve gölge bölge antik tanrılar arasındaki ittifak paramparça geçti. Asil niyetlerine rağmen, karanlığı yok etmek Lo Wang çabaları dünya bozuk, insanlar ve şeytanlar yan yana yaşadığı garip ve vahşi yeni bir düzen yaratmak.

Bir zamanlar korkulan savaşçı düşmanlarının ulaşmak ve Zilla-sibernetik Metropol neon ışığı dışında değişen wildlands yaşıyor, yerel Yakuza klanları için kiralık bir kılıç gibi zayıf bir varlık kaşıma. Basit bir görev ters gittiğinde, Lo Wang parlak genç bir bilim insanı dünyada huzursuz olmak, düşmanı Orochi Zilla ve şeytani güçleri arasında geçici bir çatışma içine çekilir. Kötülüklerin dünya temizlemek için ellerinde ölümcül bıçaklar, şaşırtıcı ateş gücü ve antik sihirli sivri dilli bir kez daha kahraman olmalı.

ÖZELLİKLERİ

Bıçaklar ve Kurşunlar: Lo Wang sunar kendi markası tam gaz vahşeti ile genişletilmiş bir dizi üzerinden 70 ölümcül bıçaklar ve patlayıcı silah aşmak şeytani muhalefet. Çelik ve keskin katana, kısa kılıç, hilal bıçaklar ve el pençe kan bir kasırga olmak veya düşmanları yok etmek için süslü silah korkunç bir senfoni ortaya çıkarın.

Dört Oyuncu Co-Op: çatışma yoluyla geniş kampanya tek başına veya ekip olarak bir dört-oyuncu Tayfun yıkım online kampanya co-op modu. Özelleştirilebilir zırh başarılarınız, öğeleri ve değerli ganimet ile kendi ninja tarzı koruyarak birincil zorlu misyonlar ya da yan görevler heyecan verici bir mücadele.

Usul Ortamlar: ihlali arasında insan ve şeytan krallıkları oluşturulan bir boyutlararası fıtık ortaya çıkan sürekli vardiya için dünyanın Gölge Savaşçı 2. Usulen oluşturulan manzara ve yollar yeni katlanmış getirmek ve bir kez tanıdık arazi ve rutin görevleri döner.

Acımasız Hasar Sistemi: Seçim sizin silah dayanarak duruma el ve sonra sökmek her şey o tribünde senin yolu ile gelişmiş bir sistem gore. Kullanımı hassas uzuvlar ve kafaları ayrı veya ağır Yönetmeliği geçin ve sağ devasa yaratıklar delik grev bıçak.

Özel Yükseltme Sistemi: Yükseltme silah sizin cephanelik ile üç taşı aynı anda geliştirmek performans ya da artırmak onlarla yıkıcı elemental etkiler. Lo Wang gücünü artırmak için karma, muska ve zırh toplamak ve overdrive içine sanat ilgili ölümünden vardiya.

Gölge Savaşçı Serisi

Dizi Savaşçı Gölge 90’lı yıllarda geri Devolver Digital ve 3D yönetimler tarafından Klasik Redux Savaşçı Gölge olarak belge ve Buhar yayımlanan Gölge Savaşçı Klasik ile başladı. Sonra, 2013 yılında, Uçan Yaban Domuzu ve Devolver Dijital modern klasik Gölge Savaşçı ile Lo Wang efsanesi kalın olarak tekrar yayınlandı.

Shadow Warrior 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
  • İşlemci: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) or AMD A10-5800K APU (4 * 3800) or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 560Ti (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB) or better
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5-5675C (4 * 3100) or AMD A10-7850K APU (4 * 3700) or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 290 with 4 GB of Video Memory (4096 MB) or Radeon HD 7970 (3072 MB)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Shadow Warrior 2 YAPILAN YORUMLAR