Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadowcrawl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Klasik bir oyun deneyimi. Shadowcrawl hayır gamings en büyük ve en eski türlerden biri alıp üzerine modern tasarım ilkeleri ile iyileştirme diğer bir girişim gibi bir tasarımı ile taşınabilir. Ezici bir oran karşı sonsuz, boyutlararası zindan yolumuzu mücadele. Bir kerede düşman yüzlerce zekası ve yenilgi üstün strateji kullanırken uzaylı teknolojisi ve fethet tanrılar, tüm AVI. Ne kadar hayatta kalabilirsin?

GELİŞMİŞ TASARIMI İLE TAŞINABİLİR

Zindan, farklı rütbe ve rolleri ile her yolumuzu çalışırken 100 farklı düşman türleri mücadele. Bir karşı saldırı için kitlesel bir ordu için bir şans var önce hızlı bir şekilde yüksek rütbeli düşmanları yenmek.

Gizli patronlar bul, nadir-oyun canavarlar ve tam araştırıyor kalıcı olarak yeni silahlar, Düşmanlar, ve daha türbelerin seviyesi jeneratör ekleyin. Yeni perks ve güçler kazanmak için güçlü kültleri katıl. Gizli mevcut anlaşmaları ihlal etmeden bazı insanlar ibadet, eğer yakalanmak istemiyorsanız bile.

Shadowcrawl perks birikir ve karakterinizin daha etkili bir labirent jeneratör farklı özellikleri uyum, stratejik olarak nereye gidiyorsun ayakta ve nerede olduğunuz hakkında her zaman düşünüyorum sana zorla izin özellikleri alacak yetenekler bir strateji daha yağma şans ya da toplama hakkında daha az.

Eğer savaş okumayı öğrendiklerinde ölecek olsalar çoğu oyuncu önceden birçok hareket biliyorum. Sürekli yüzlerce, BİNLERCE düşmana bile kendi ayaklarının üzerinde durmayı düşünmek gerekir bir zamanda çevrilmişti.

DERİN KARAKTER BİNA

Karakter deneyim ölüm ve karakter yapıları arasında tutulur ve yeniden derin ama kolay. Sadece tesviye yanı sıra, oyun boyunca seçimler, Tanrılar ve bağlılıkları da yeni perks, yetenek ve daha fazlası için erişim izni.

Oluşturmak için çeşitli kombinasyonlarda Mix & Match yakın Dövüş, Menzilli ve Gizli uzmanlık benzersiz oyun tarzları ile oluşturur. Gizlilik odaklı bir mage 8 gizli kalmış eğer akıllıca oynanırsa tek bir saldırıda öldürdüğü alabilirsiniz.

Karakter sınıfı değişiklikleri dinamik olarak inşa güncelleme ve yeni oyun tarzları erişmek. Ekranın alt kısmında geçerli sınıfınızın adını görebilirsiniz, erişilebilir benzersiz sınıf kombinasyonları yüzlerce ve gizli sınıf başlıkları bile var.

Shadowcrawl seçimlerinize göre belirli oyun tarzları sizi kandırmak olur. Bir Şeytan gibi sinsi bir şekilde oynamak için etkilidir ya da karakter berserk ya da ölmek zorunda kalır akılsız bir canavar olmak gerekir.

GİZLİ

Bazı perks ve sınıflar karakter gölgelerde gizlemek için yeteneği verecektir. Bu aydınlatma etkilerini artırır ve düşük ışık koşullarında oyuncu zor tespit veya tespit edilemez hale getiriyor. Gizlice zor düşmanları geçmiş ve gölgeler yıkıcı saldırılar gerçekleştirmek. Assassin perk ile güçlü gizli hasar ikramiye için birleştirir.

KOMPLEKS İÇİNDE TUTARLI, OKÜLT-PUNK EVREN

Shadowcrawl tüm keşfetti ve etkileşim olabilir tutarlı iç mekaniği ile tam olarak hayata bir evren. Her NPC zindan yaptılar, daha ne nereden geldiğini, NEXUS, ne hayat ve sihirli temel güçler, dahil olmak üzere. Oyunda her soru yeterince sert bakarsanız yanıtlanabilir. Bunların her biri ile etkileşim. Oyuncu bulmak ve hayatın ve ölümün yasaları yöneten Tanrı kurcalamak gerekir, o zaman hayat ve oyun ölüm yasaları değiştirecek.

Statik oyun dungeons gerçek sonsuz bir süreklilik oluşturan teknoloji tarafından desteklenmektedir düzeyleri kendilerini. Bu zindan matematiksel olarak daha yüksek boyutları ile bir hiper-boyutlu koordinat sistemi ile bir yapı oluşturmak için katlanmış.

…Diğer bir deyişle NEXUS 10 matematiksel olarak çok boyutlu bir alandır. Sadece lore değil, NEXUS gerçek zindan bir çok ayet vardır.

Oyun ihanet-dünya mekaniği oyuna korkunç gizli Düşmanlar serbest bırakabilirsiniz. Zaman oyun içine ölümcül “Glitch” düşman neyler her şeye gücü yeten öldürme, kendilerini boyutları çökmesi gibi şeyler, ya da sadece genel olarak çözgü alanı.

Normal düşmanları aksine, “Hataları” save dosyalarının arasında atlamak ve herhangi bir karakter için herhangi bir evrende gösterebilirsiniz.

Ancak durdurulabilir. Serbest öldürme “Hataları” biraz daha açığa kadar iyi için onları öldürür.

Shadowcrawl Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: On Board
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: On Board
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Shadowcrawl YAPILAN YORUMLAR