Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadowgrounds

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Shadowgrounds patlayıcı savaş dizileri, yenilikçi silah yükseltme sistemi ve ilginç bir hikayesi olan eylem tür içine temiz hava üfler. -Pompa, top oyun ve görsel-işitsel havai fişek aşağı adrenalin de (split klavye ya da joystick) tek bilgisayardan co-op oyun içeren bu yeni eylem deneyimi için sahne ayarlayın.
BU SİLAH YÜKSELTME! Uzaylı tehdidi bertaraf etmek yüksek yıkıcı bir cephanelik teknoloji silah kullanın. Her silah katliamı en üst düzeye çıkarmak için birden fazla yükseltmeleri vardır. Alev makinesini Yakıt Tuzak, Bombaatar Zehir Bombası ile neden kargaşa, alevleri slash ve Lazer Tüfeği Belirlemekte Lazer ile canavarlar zar ve daha birçok açığa çıkarın!
NE GÖLGELERDE GİZLENİYOR? Shadowgrounds savaş ışık ve korku ortamı üretme ayrıntılı gölgeler oluşturmak gerçekçi ışık ve parlaklık teknoloji kullanır. Ama aydınlatma ve el feneri de bazı yabancılar davranışlarını etkiliyor, bundan yararlanmak ve korku oyununda etkili fenerini kullanarak gelgit açabilirsiniz.
YIKILABİLİR ÇEVRE. Eğer çevre üzerinde büyük hasara yol açabilir eğer iyi silahlara ve özel etkileri nelerdir? Shadowgrounds tüm parçalara cam paramparça, yer yerinden oynar, ağaçlar sonbahar, varil patlayabilir ve mobilya darbeler gitmek sağlar. Kendi yararınıza ortamı kullanabilirsiniz.
BÜYÜK VE PİS OLUYORLAR. Büyük, vahşi canavarlar sizi bekliyor. Yolculuk durdurmak için her şeyi yapabilecek birçok farklı patronların yüzleşmek için hazırlanın. İğrenç, kana susamış yaratıklar, ama sağlar ve aydınlatma ortamı kullanmayı unutmayın korku – boyun eğmeyin!

 • Güçlü değişiklikler ile yükseltme silah.
 • Patron savaşlarda büyük canavarlar karşı karşıya.
 • Yıkılabilir çevre cephanelik ile büyük hasara yol sağlar.
 • Çok heyecan verici bir yerlerde, gizli bir askeri üs ve uzaylı-musallat koloni Yeni Atlantis dahil olmak üzere ziyaret edin.
 • Mücadele yan tarafından büyük yabancı ordularını karşı NPC Müttefiklerin yanında.
 • Yabancı kökenini araştırmak için güvenlik kameraları ve bilgisayar kayıtlarını kontrol edin.
 • Oyun efektleri ile gerçekçi ışık gölgelerin içinden uzaylılar getirin.
 • Zevk korkunç ses efektleri ve heyecan verici bir müzik sesi sadece Shadowgrounds için yapılmış.
Shadowgrounds Sistem Gereksinimleri

  En Düşük: 1.3 GHZ veya eşdeğer, 384 MB RAM, GeForce 4 Ti 4200* veya ATi Radeon 9000 veya daha iyisi, 1 GB boş sabit disk alanı, Windows 2000/XP
  Önerilen: 2.0 GHz, 512 MB RAM, GeForce FX 5900 Ultra veya ATi Radeon 9500 Pro veya daha iyisi
  * Lütfen Shadowgrounds ‘ın GeForce 4 MX kartlarda çalışmadığına dikkat ediniz.

Shadowgrounds YAPILAN YORUMLAR