Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition olduğu kesin sürümü Shadowrun: Hong Kong, üçüncü tek başına oyunda Aptalca Planları ” büyük beğeni toplayan Shadowrun cRPG serisi. Bu Extended Edition ekler yeni, 6+ ik Gölgeler Hong Kong Bonus Kampanyası için oyun bir ücretsiz yükseltme sunan bir fon hedefi elde ederek hayranları Aptalca Planları ” da çok başarılı olan Shadowrun: Hong Kong Kickstarter. Extended Edition da oyun, yeni görsel efektler, Kullanıcı tarafından Oluşturulan İçeriği için, güncelleştirilmiş diyalog ve yeni editör ( – ) dahil olmak üzere oyunun ilk çıkışından bu yana iyileştirmeler ve uzun bir liste bu ses yorum ekler. Ama en etkileyici Shadowrun RPG deneyimi, 2015 yılı en iyi RPG ve strateji oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

HONG KONG. Kaos, savaş ve siyasi kargaşa denizinde arama istikrarlı ve müreffeh bir liman. Hong Kong Serbest Girişim Bölgesi çelişkiler ülkesi – dünyanın en tehlikeli yayılma sitelerden birine Altıncı Dünya ve ev iş en başarılı merkezlerinden biridir. Parlak ışıklar hayatı ucuz ve her şeyin satılık olduğu, parlayan kuleleri, ve huzursuz ruhlar ülkesi.

Yeni Shadowrun: Hong Kong , teşekkür etmek bizim cömert Kickstarter Destekçileri:

 • 6+ saat bonus kampanyası – Gölgeler Hong Kong.
 • Geliştirici yorum ses 100+ dakika!
 • Yenilenen Matrix sanat ve oyun!
 • Önemli anlarda hikayede oynamam bu resimli geçiş günümüze animatics.
 • Alıyoruz veriyoruz gelişmiş ses ve dinamik dövüş müzik.
 • -Görev öğelerin Envanter arayüzü ve kolay yönetimi yeniden oluşturuldu.
 • Karakterinizin silah yüklü yeni Cyberware yetenek ağacı ve yeni Cyberweapons.
 • Tabanlı savaş modu, düşmanı en kısa sürede dönüş girmek için yeteneği görünümünde.
 • Spellcasters için yeni ve güçlü Odakları nesneler.

Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition Özellikleri

Gölgeler Hong Kong Bonus Kampanya: dizi bu hafta aşağıdaki olayların ana kampanya, Gölgeler Hong Kong bonus kampanyası-ecek vermek sen ve senin takımın bu fırsata çevirmek tabloları elit kurumsal polis gücü bu kez avlandı. Kurumsal açgözlülük ve kentsel kargaşa katmanlarını, tehlikeli düşmanları ile uğraşmak, ölümcül bir komplo ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak, elbette varsayarak, Asal bir Koşucu… olarak ününü pekiştirecek.

Bir Klasik, Hikaye Odaklı cRPG: Shadowrun: Hong Kong hearkens için altın çağ bilgisayar RPG ile bir roman gibi dallanma anlatı tam keskin nesir ve derin karakter gelişimi. Bir all-çok-insan karakter farklı bir döküm ile akıllı, 15+ saat kampanyası yaşayın.

Bir One-of-a-Tür Cyberpunk Ayarı: Deneyim benzersiz “Tech karşılar Sihirli” distopik bir gelecek Shadowrun, bir fan-favori oyun ayarı şimdi kutlama 25. yıldönümü. Shadowrun: Hong Kong mükemmel bir giriş noktası ayarı için olanlar ile daha önce Shadowrun deneyim, süre veren çok klasik Shadowrun karakterleri ve teknoloji için tecrübeli oyuncular için lavabo dişlerinin içine.

Komut Takımı: Tıpkı Dragonfall, Shadowrun: Hong Kong özellikleri bir mürettebatın kusurlu, tehlikeli koşucu ile backstories bunu sadece mümkün teknoloji ile buluştuğu sihirli Shadowrun ayarı. Ekip üyelerinin görevleri sırasında zıt roller oynamak için tasarlanmış, ve her beceri, yetenek, güçlü ve zayıf yönlerini ayrı bir belirledi. Her takım üyesi de bir kenara fırça ya da önemli bir rol oynar seçebileceğiniz kendi hayatlarını, yüz zorlukları vardır.

Sürükleyici, Sıra Tabanlı Taktik Savaş: hani çalışan gölgeler, her fırsatta önemli. Akıllıca eylemleri seçin – daha iyi karşılamak için hareket, melee dalıp, ya da düşman bir kalabalığın içine bir ateş topu lob. Emrinde 200’den fazla silah ve büyü ile, her fırsatta anlamlı seçenekler ile doludur.

Beceri Tabanlı Karakter İlerleme: Seçin bir başlangıç karakter arketip ve yapı orada! Riggers ve katlı otobüsler kritik teknolojik destek sağlamak, doğrudan uçakları ve bilgisayar sistemlerine bilinçlerini projeksiyon yaparken sokak Samuray ve Fiziksel düzenli ustalar savaş hakim gelişmiş mücadele becerileri kullanın, Şamanlar ve Büyücüler güçlü müttefikleri çağırmak ve ölümcül büyüleri. Shadowrun: Hong Kong’In sınıfsız beceri sistemi sağlar büyümek sizin karakter herhangi bir yönü seçin.

Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7 & 8
  • İşlemci: x86-compatible 1.8GHz or faster processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition YAPILAN YORUMLAR