Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadowrun Returns

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


ADAM SİHİRLİ & MAKİNE KARŞILAR. Yıl 2054. Sihirli dünya döndü, efsane ve efsane güçlü yaratıklar uyanış vardır. Teknolojisi et ve bilinci ile birleştirir. Acımasız şirketler dünya kuru kanaması sırasında Elfler, troller, Cüceler çalışmaları ve aramızda dolaşıyor. Toplumun saçaklar bir shadowrunner – paralı bir yaşam, büyük kurumsal arcologies gölgesinde, hayatta günden güne yalnız beceri ve içgüdüsü vardır. Güçlü ya da umutsuz ihtiyacı olan bir işi, ne gerekiyorsa yapılır.

Seattle metroplex kentsel yayılma, gizemli bir katil için arama şehrin en güçlü megacorps için karanlık sokaklardan açan izini size ayarlar. Seattle yarasız gölgelerin arasından ortaya çıkarmak için dikkatli olmak, diğer koşucular yardımı askere ve ana teknoloji ve sihirli güçler gerekir.

Benzersiz cyberpunk-meets-fantezi Shadowrun dünya yaklaşık 25 yıl önce kurulduğundan bu yana büyük bir kült kazanmıştır. Şimdi, yaratıcısı Jordan Weisman Shadowrun dünyasına döner, tek bir oyuncu, devre ayarı olarak bu klasik oyun modernizasyonu-taktik RPG tabanlı.

Temel Özellikler

 • Gölgeler, her fırsatta konularda kaçarken sürükleyici bir Taktik Mücadele. Akıllıca eylemleri seçin – daha iyi karşılamak için hareket, melee dalıp, ya da düşman bir kalabalığın içine bir ateş topu lob. Silah ve emrinde büyü çeşitliliği ile, her fırsatta anlamlı seçenekler ile doludur. Başarılı bir çalışma mücadele, teknoloji ve büyülü yeteneklerini tam dengeli koşucu bir ekip komuta gerektirir.
 • Beceri Tabanlı Karakter İlerleme: başlangıç karakter arketip Seçin ve oradan oluşturmak. Riggers ve katlı otobüsler kritik teknolojik destek sağlamak, doğrudan uçakları ve bilgisayar sistemlerine bilinçlerini projeksiyon yaparken sokak Samuray ve Fiziksel düzenli ustalar savaş hakim gelişmiş mücadele becerileri kullanın, Şamanlar ve Büyücüler güçlü müttefikleri çağırmak ve ölümcül büyüleri. Shadowrun Döndürür’ sınıfsız beceri sistemi seçtiğiniz herhangi bir yönde karakter büyümek için izin verir. Ork Şaman olarak ruhları çağırma başlatmak ve silah uzmanı bir cybered dönüşeceğini ister misin? Yap!
 • 2B/3B Sanat Tarzı ilgi çekici: Shadowrun Döndürür dinamik 3D karakter karışımları ve canlı, el boyaması, çevre aydınlatma. Resimli karakter portreleri hayatın her konuşma getir. Ayrıntı ile dolu bir dünya keşfetmek, Redmond Barrens gecekondu güçlü şirketlerinin abartılı ofisleri.
Shadowrun Returns Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • OS:Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • Processor: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:2 GB HD space

Shadowrun Returns YAPILAN YORUMLAR