Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shoppe Keep 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Mağaza dünyasına Hoşgeldiniz haddeleme kırsal çevrili 2, Customerania – kaprisli açık bir dünya, şirin küçük evler, altı ayak örümcekler, açgözlü Kurtlar, kızgın çeteler ve tabii ki yeni Mağaza tam dolu Tutun. 2 dükkanı Tutmak bir tek oyuncu ve çok oyunculu gelişmiş tüccar simülatörü, klasik RPG ve MMO dan bildiğimiz ve sevdiğimiz NPC esinlenmiştir. Maceracılar ve düzenbazlar tehlikeli hayvan öldürmek ve çalıntı plakalar endişe verici bir miktar, peynir ve ekmek satış yaparken, rafları dolu tutmak olan, güvenilir tüccar.

Özellikleri

 • Kendi fikri senin Dükkanı çalıştırmak, iksirler, silah ve zırh satan. Tek bir odada iki fantezi kurumsal büyümeye katlı Mağaza mega
 • Keşfetmek açık köy, orman ve uzak diyarlardan nadir kaynakları temin etmek
 • Yay, kılıç ve kurmayları ve savaş ölümcül yaratıklar, barbar istilacılar ve hırsızlar ile kendinizi donatmak
 • Op tüm oyun tek başına veya 2-4 oyunculu online co-
 • Uyarlanabilir bir ekonomi çevrimiçi topluluk ile değiştirir. Örneğin eğer çok fazla sağlık iksirleri satmak, piyasa doymuş olacak
 • Mağaza otomatikleştirme için yardımcı botlar istihdam
 • Çeşitli malzemeler ile zanaat yeni ürünler temin etmek
 • Orman sakinleri ve bazı tatlı ganimet almak
 • Epik ejderha zırhı satmak veya donatmak – oyunun tüm öğeleri kendi istatistikleri ve oyuncu ile donatılmış olabilir, çok değerli mücadele

Oyun Oynamaya

İş yapmak istediğiniz ne kadar 2 Mağaza Tutmak seçebilirsiniz. Şehrin bazı tedarikçilerden hisse senedi satın almak veya daha yüksek fiyatlar ve kar getirecek yüksek kaliteli stok güvenliğini sağlamak için kazançlı ve tehlikeli görevleri üstlenirler. Dükkanı kapat ve kasaba, orman, ve belki de bir mağara ya da iki hatta keşfetmek ve raflar stok tatlı ganimet kazanmak için tehlikeli düşmanlarla savaştı!

Bir Mağaza çalışan

Kolay yasa ve yönetmeliklere olmayan bir yerde çalışan bir Mağaza değil. Yapışkan parmaklı’ patronları ‘sürekli tehdit altında olduğunu ve sürekli saldırı ile kasaba halkı tehdit eden şehir dışında bir barbar kampı kapalı üst için. Ama kılıç, yay ve personel ile herhangi bir çatışmalar savuşturmak için kendini donatarak rol alın.

Tutarak Mağaza daha geleneksel tarafında, sipariş, görüntüleme, fiyatlandırma ve satış hissesi, bu tür silah ve zırh gibi olacak. Müşteriler fiyatlandırma yanıt, öğeleri sınıf ve daha akıllı bir yapay zeka sistemi anlamına gelir. Müşterilerden çok fazla para ayıklamak için çalışmalısınız, hırsızlık dönüşebilir.

Sıfırdan iyi icat kahraman çıkabilir mi? Karlı bir iş çalıştırmak için gerekenlere Customerania kaos ortasında var mı?

Tek Oyuncu Modunda oyna ya

Franchise için bir ilk, 2 arkadaşlarıyla oynamak için, dört oyunculu online co-op olanağı sağlıyor Dükkanı! Birlikte birkaç oyuncu ile karmaşık bir mağaza yönetmek ve perakende aşkını paylaşmak. Ayrıca keşfetmek, arkadaşlarınızın kıskanç yaparken bulacaksınız kozmetik ürün gösteriş yapmak mümkün olacak. Sorumluluk ve zenginliklerini paylaşmak!

Eğer kendiniz oynamak istiyorsanız, bunun yerine, sorun değil! 2 sinir bozucu arkadaş olmadan tartışmak için, Mağaza dekorasyonu yağma ve kar azaltmak Dükkanı çalıştırmak sağlayacak tek oyuncu modunda sonsuz eğlence sağlar Tutmak dükkanı.

Değişim bir Kasaba

Kasaba Dükkanı senin gelişiyor ve büyüyor olsa da, senin yanında olacak. Güçlü kılıç iyi bir anlaşma arayan üst düzey savaşçı olabilirler, ama çevre de şehir başarılı bir Mağaza üzerinden güvenli olan yeni zenginlik düzeyini gösterecek şekilde değişir.

Değişen ekonomi oyuncuları tarafından etkilenen

Sadece sağlık iksirleri büyük bir sipariş vermemiş mi? Pazar doygun olduğunu şansı vardır ve bu öğeler değeri düşük. 2-tüm dünyada oyuncular satan oyun stok izleyen isteğe bağlı bir tamirci var, ve bizim sunucuya bilgi gönderir Tutmak dükkanı. Bu Bilgi-ups müşteriler kabul edilebilir ve daha fazlasını bulabilirsiniz-oyun öğesi talep, mark ayarlamak için kullanılır. Bu bilgi aynı zamanda oyuncular için mevsimsel olaylar ve özel ödülleri tekne için kullanılacak amacımız.

Tüm giymek veya Hepsi Çıplak!

Yüzlerce ürün stok kalmayıp, aynı zamanda her biri farklı istatistikleri ile kendinizi her birini kullanmak mümkün olacak. Çeşitli zırh setleri giyilmesini ise kılıç, yay, Topuz ve sihirbaz değnek ile kendinizi donatmak. Yepyeni bir açık dünya ile meşgul için daha fazla üzerine ve mücadeleye girişmek için daha fazla macera olacak.

Mağaza 2 de genişletilmiş bir karakter yaratıcısı özellikleri Tutmak, Mağaza Kaleci özelleştirmek için izin. Kendini ifade etmek için korkmayın – özel Mağaza Kaleci düzenleyici, cilt tonu, cinsiyet, saç, göz rengi seçin ve belki de mükemmel bir sakal ekleyin sağlar.

Eğer saç modeli değiştirmek daha kalıcı bir şey arıyorsanız, nasıl bir dövme? Buna karşı koyabilecek kakan kafatasları artırılması kredi: sokaktan geniş bir seçim?

Tabii Buhar için şimdi istek haberleri ile güncel tutmak için oyun eklemek! Perakende kargaşa tekrar ne zaman başlayacak 2018 26 Nisan, hepinizi göreceğiz!

Excalibur Diğer Başlıklar

https://store.steampowered.com/app/605740/Flashing_Lights__Police_Fire_EMS/

Shoppe Keep 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 2GHz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated graphics card with 1GB memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Shoppe Keep 2 YAPILAN YORUMLAR