Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sid Meier’s Civilization® IV

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Satılan 6 milyon adet ve dünya çapında hayranları ve basın tarafından görülmemiş olumlu eleştiriler ile, Sid Meier’in Medeniyetin tüm zamanların en iyi PC oyun serilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Şimdi Sid Meier ve Firaxis Games yeni ufuklara yeni araçlar oynamak ve kazanmak için, mod yetenekleri ve yoğun çok oyunculu modları ve seçenekleri kullanmak için yeni kolay* medeniyet yönetmek ve genişletmek için yeni yollar ekleyerek bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun alacak. Medeniyet IV hayat için hiç bir yepyeni bir seviyeye oyun deneyimi taşıyacak güzel ayrıntılı, canlı 3D dünya gibi gelecek. Medeniyet IV zaten 2005 top ten oyunlarından biri olarak görülüyor ve dünya çapında oyuncular için-olması gerekir!

*Mac versiyonu Online Multiplayer artık desteklenmiyor.

Sid Meier’s Civilization® IV Sistem Gereksinimleri

    Minimum: Windows 2000/XP, 1.2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent, 256MB RAM, 64 MB Video Card w/ Hardware T&L (GeForce 2/Radeon 7500 or better) DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)
    Recommended: Windows 2000/XP, 1.8GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent/better, 512 MB RAM, 128 MB Video Card w/ DirectX 8 support (pixel and vertex shaders), DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)

Sid Meier’s Civilization® IV YAPILAN YORUMLAR