Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Skautfold: Into the Fray

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


İçine Kavganın bir devamı için Gaspçı ve Kefen Aklı, bu bölümü Skautfold serisi. Ancak, önceki oyunları bilgi oyunu zevk için gerekli değildir.

İçine Mücadeleye bir eğik yukarıdan aşağıya Aksiyon Macera.
Odak Hızlı, tatmin edici geri bildirim ve çevre tepkime ile kanlı savaş, iç savaş, karanlık Lovecraftian bir hikaye ağır varlığı altında.

Hikaye

Hikaye 1899, Portland Adası alternatif bir tarih, İngiltere’nin Güney sahilinde dayanmaktadır. Sizi kontrol Hito, bir Şövalyeleri İmparatorluğu ve baş Adaya soruşturma raporları eksik royal ve varlığının bir isyancı hizip denilen Oğullarının Washington. Yakında, Sis iner, ve adalılar kozmostan varlıkları ile bir anlaşma yapmış, müstakbel isyancılar savuşturmak bırakarak.

Oyun

İçine Kavganın olduğu çerçeveli etrafında bir dünya haritası ada; sen seçim aralığı misyonları üstlenmek gibi hikaye ilerledikçe. Bu görevler ada, rutubetli mağara sistemleri ve gizli bir yeraltı tünel ağları sokaklarında ziyaret olacak. Ama tüm bu olabilir görünür; sokakları dolduran cesetler ve musallat olan çirkin varlıklar iken tünel ağları ev için bir dizi korkunç ritüelleri vardır hedefleyen büyüyen Sisler’ etkisi… ve seni aramak için bir yol için durmaya devam eden yıkım, emin tesadüfen bazı derin karanlık sırlar Adası.

Araçları ticaret olacaktır cephaneliği yıkıcı top-of-the-line ateşli silah; el topu, üç namlulu av tüfeği gibi silah prototipi büyük Nikola kendini. Bu silahların her iki kana susamış asiler bir son vermek, hem de iğrençlikleri çirkin istiyorsanız hayatta kalmak için en iyi arkadaşların ve tek umudu olacak.

Ortaya çıkacak olan katliamdan zevk yardım için, gore ve çevre tepkime öncelik; her şeyi kırmak, petrolün varil etrafında tekme ve tuzaklar, ya da direkt düşmanlarına boot ver ve onlara tetik tuzakları izlemek gibi, onları da yakacak. Kırmak zorunda mısın? neden bir kapı aç! Kalıcı gore ve enkaz rip olarak dünyasına yardım, gözyaşı ve zafer için yol patlayacak.

Skautfold: Into the Fray Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP Service pack 3
  • İşlemci: 1.2 ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB RAM on Desktop, 1GB on certain Laptops. Integrated videocards not fully supported.
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: The game produces unreliable performance on Laptops due to integrated video chips, a home computer is recommended. Widescreen capable monitor (1080p) required.

Skautfold: Into the Fray YAPILAN YORUMLAR