Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sniper Elite V2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Berlin kalıntıları arasında İki Dünya Savaşının karanlık günlerinde, tek bir mermi tarihi değiştirebilir…

Sniper Elite V2-kazanan ve otantik Dünya Savaşı deneyimi keskin nişancılık ödülü. BİZİ elit keskin nişancı Karl Fairburne. Almanların final stand Berlin ortasında paraşütle, Senin görevin kuşatma Kızıl Ordu’nun eline düşmesini Nazi V2 roket programı teknoloji önlemektir. ABD’ye iltica etmek istekli anahtar bilim adamları Yardım ve Ruslara yardım isteyenlerin sona erdirmek gerekir.

Otantik silahlarla yararlanmak, hedefleri takip etmeyi görevinizi başarmak için beceri, sabır ve kurnaz kullanın pozisyonu, atış kurmak, güçlendirmek. Gizli oyun zamana karşı bir yarışta iki umutsuz Orduları arasında sıkışıp kendini bulmak gibi anahtarıdır.

İzle Sniper Elite verir, her zamankinden daha kanlı ve daha korkunç gelen ünlü “kurşun cam” gibi maharetli çekim merminin ağır çekim bir uçuş ile ödüllendirilir, daha sonra hedefler grafiksel kurşun girer ve kurban eder gibi X-Ray işlenir. Keskin nişancı kurşunuyla gerçek etkileri hayata olduğu gibi organları parçalamak, kemikleri kıymık, dişleri paramparça.

İkinci Dünya Savaşı sona ererken ve Soğuk Savaş başlar, her atış sayar. Akıllıca kullanın.

Anahtar özellikleri:

 • Keskin nişancılık Simülasyonu – Sniper Elite V2 özellikleri ayrıntılı keskin nişancılık simülasyonu ile gelişmiş balistik, alarak hesap yerçekimi, rüzgar, hız, mermi penetrasyon, amacı istikrar ve daha fazla. Henüz mevcut askeri Atıcılık en gerçekçi simülasyon ile oyuncular sağlamak için garanti.
 • X-Ray Kill Cam – İnanılmaz ‘kill cam’ teknolojisini sergiliyor gerçekten ne olur bir kurşun girer düşmanın vücut, izin oyunculara bakın kalp ve akciğerler gözyaşı, ciğeri patladı, ve kemikleri kıracak.
 • Özgünlük – oyun özellikleri otantik Dünya Savaşı Berlin yerleri gibi araçlar, silahlar gibi Springfield M1903 bu Gewehr 43 ve Mosin-Nagant 1891/30 ve üniformaları modellenmiş sonra orijinal versiyonları.
 • Kullanım Ortamı – En ufak bir değişiklik ortama ihtiyaç için alınması halinde hesabına hareket halinde mükemmel pozisyon, gözlem ocağı, ateş ve kaçıp gözden kaçmış.
 • Keskin nişancı Seçimi – Oyuncular sık sık kendilerini dönük bir seçim mükemmel vuran yapraklar onları feci bir şekilde maruz kalan ya da daha zor bir yol demektir onlar devam etmek onların görevi.
 • Çok oyunculu Oyun Türleri – Team Deathmatch, Deathmatch, Team King Mesafe, Uzaklık Kral, Ekip Hasat Biliyordum, Biliyordum Hasat ve Bayrağı ele geçir.

Oyun İçin Yeni İçerik!

Piyasaya bu yana, Sniper Elite V2 bu yana sürekli tarafından desteklenen İsyanı, ekleyerek yeni özellikler ve içerik dahil olmak üzere ek 10 ücretsiz multiplayer harita.

Dört ilave tek kişilik görev paketi satın almak için kullanılabilir, dahil olmak üzere nihai keskin nişancı görevi – Kill Hitler. Her YDP paketi de arsenal için 2 yeni otantik silah içerir.

Sniper Elite V2 Sistem Gereksinimleri

  • OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 or Windows® 8. Windows® XP is NOT supported.
  • Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
  • Memory: 2GB system memory
  • Hard Disk Space: 10GB of free drive space
  • Video Card: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
  • Sound: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better
  • DirectX®: Microsoft® DirectX® 11.0

Sniper Elite V2 YAPILAN YORUMLAR