Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Snow Ash Land

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kar Kül Toprağı bir multiplayer post-apokaliptik bir yukarıdan aşağıya shooter oyunu ile rpg mekaniği ve hayatta yarı açık dünya. Bir post-apokaliptik bir dünyada ölmekte olan bir toplumu taklit eder. Çok farklı ideolojilere sahip gruplar tarafından yönlendirilen, oyuncu uygarlığı yeniden inşa etmek ya da insanlığı yok etmeye yardım için seçebilirsiniz.

Orada bir sürü etkileşmeler arasında oyuncular multiplayer modu : Loncalar, pvp bölge savaşları, kaynakları ve bilgi alışverişi, dil, siyaset, ekonomi, bina…

OYUN ŞİMDİ KİCKSTARTER !!
Final versiyonunda 5 milyon avroluk bir katkı karşılığında oyunu alacak
Yani dilek listesi koymak isteyenler için, 12 milyon Euro olana kadar beklemeyin!

Ve eğer bitirmek için kickstarter bekleyecek kadar sabrım yok, kickstarter çalışırken insanlar tam oyun vermek demo sınırları açacağım.

Her oyuncu büyük bir bütünün bir parçası olmak, yarar etkinliği diğer oyuncuların meslekleri bağlı olan ve oyunun siyasi ve ekonomik sistemin işleyişini önemi ile ilgili bir meslek seçebilirsiniz.

Etkin ya da eski toplumların sonu isteyenler parçası olabilir, ekonomik ve sosyal istikrarın bazı görünüş oluşturma işini yapıp başarılı birbirinize ihtiyacınız var.

Oyun güçlü baskın bir rol yapmak zorunda ,ama sadece mücadele ve rekabetçi oynamak isteyen sinir bozucu oyuncular olmadan ,birbirlerine karşı herhangi bir bonus malus veya acı olmadan rekabet edebilecek bir hizip seçmek mümkün olacak.

Oyunun atmosferi daha oynamak isteyen oyuncular için,basit bir vatandaş bir iş seçin, böylece diğerleri daha önce iki kez vurun düşünüyorum yapacak bonuslar tarafından koruma altında olacaklar.

Oyuncu dünya nasıl oldu bugün ne geçmişi anlamak için, dünyayı keşfetmek için. Bazı karakter geçmişi anahtarları, oyuncu anlamak için çok fazla bilgi verecektir. Bu öğeler, o zaman seçimler yapmak, hizip sana en doğru yolu savunan bir karar vermek mümkün olacak…..

Snow Ash Land Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G or Intel CPU Core i3-2100
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB Video memory
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X or Intel CPU Core i7-3770
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 or Nvidia GPU GeForce GTX 1070
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

Snow Ash Land YAPILAN YORUMLAR