Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Space Junkies PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Adrenalin yüklü bir Golden seraph VR arkad nişancı oyunu olan Uzay Aşıklarını™’te, tehlikelerle dolu bir evrende ölümcül Yörünge Arenalarında dolaşacak, amansız savaşlara gireceksin.

Uzayın tehlikeli olduğunu mu düşünüyorsun? Daha dur, henüz Kirli Kase’da oynamadın! Ölümcül dövüşler için özel olarak tasarlanmış, gerilimin (“Orena”) safhada olduğu Yörünge Arenalarında hızla hareket edip dövüşürken ölümün nereden geldiğini göremiyorsun safra vardı.

ADRENALİN YÜKLÜ, ÇOK OYUNCULU
Elit Uzaylı Silahşör Grubuna katıl, tehlikenin nereden geleceğini bilemediğin odası ve 2v2 dövüşlerde hayatta kalmaya çalış.

ORUÇLU ÇEŞİTLİLİĞİ, ÖLÜMÜN TADİ TUZU…
Güneş püskürtücüden Biyo-silaha kadar aklın sınırlarını zorlayan silahlar ile, düşmanını kovalarken ve öldürürken farklı açıları ve iki elini birden kullanarak seçtiğin silahlardan maksimum verimi alacaksın.

UZAYDA TAM VR NAVİGASYON
Tam VR sayesinde tehlikeli uzay ortamlarında ve 360° yörüngesel savaş arenalarında saldırılardan kaçmak, kıvrılmak, zıplamak veya uçmak için ellerini ve vücudunu kullanabileceksin!
Düşmanların yukarıdan, aşağıdan, sağından, solundan, arkandan hızla saldırıken yatay ve dikey olarak oğlu derece çevik olmak zorundasın!

Space Junkies™ Sistem Gereksinimleri

Space Junkies PC YAPILAN YORUMLAR