Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Space Mayhem PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Uzay Kargaşa heyecan bol sunan basit ama iptila mekaniği ve oyun için tasarlanmıştır. Hedef oyunu denemek için beat yüksek puanlar ise para kazanmak ve kilidini yeni gemiler. Klasik ve modern arcade oyunları esinlenerek, almak ve oynamak kolay ama eğer vakit ayırırsan seni ödüllendirecektir. Çok sayıda oyun uçmak, havaya uçurmak için düşman ve gemi kullanmak için vardır.

KÜRESEL LİDERLER İÇİN YENDİ ARKADAŞ – Artış puanı ve puan çarpanı ile yenerek düşmanları. Çarpan tüm hasar kaçınarak puanınızı tutun. Ve küresel Buhar liderler büyük yüksek puanı olan arkadaşlar ve kolejler etkilemek için mümkün olacak tutun.

SONSUZ DALGALAR DÜŞMAN – Savaşa karşı giderek artan kalabalık düşmanlardan küçük gemiler kim istiyor matkap içine, savaş gemisi göndermek isteyen güdümlü bombalar sonra. Asteroitler da dikkat et!

GÜÇLENDİRİCİLER VE SİLAH Kullanımı güçlendiriciler gibi pompalı Tüfekler, kalkanlar, cezaevi, yangın hortumu ve çok daha fazlası için hayatta biraz daha fazla. Ancak dikkatli olun, cephane oyun için sınırlı ve ana silah aşırı ısınma şansını çalışır.

FLY YENİ GEMİLER ne Zaman seni havaya düşman, onlar olabilir bırak para için toplamak. Kendine yeni bir gemi satın almak için kullanabilirsiniz. Her biri farklı oyun stilleri gerektirir farklı istatistikler var. Çok yeteneklerini göstermek için hepsi benzersiz liderler var!

Geliştirici son Not

Uzay Kargaşa kontrol etmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Son birkaç yıl yapmak için bir patlama oldu ve en az benim kadar zevk umuyoruz! Eğer temiz görünüyor düşünüyorsanız, istek sizin için serbest olduğunda haberdar olmak için eklemeyi düşünün.

Space Mayhem Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel or AMD Dual Core
  • Ekran Kartı: Integrated Intel HD Graphics 4600 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Space Mayhem PC YAPILAN YORUMLAR