Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spook Inspectors Investigate Morleyville Mall

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Spook Müfettişleri Paranormal Topluma katılmaya istekli hevesli bir paranormal araştırmacı. Senin görevin sözde perili Morleyville Alışveriş merkezine araştırmak ve çeşitli cihazlar kullanarak paranormal aktivite kanıt bulmak. Sayfalık bir hayalet logo iddia hakkında belirli bir şüphecilik doğurmuştur rağmen Hayalet Müfettişleri “bilimsel bir kuruluş” olarak kendilerini tanımlamak. Yani antikalık.

Morleyville Alışveriş Merkezi uzun açıklanamayan olaylar boğulmuş olduğu rivayet edilmiştir. Personel hayaletler, bedensiz sesler, poltergeist, düşen mankenler ya da Koca Bebek Beş Bob-Ayak Puf Tüylüler (tm tarafından ezilmekten kişi) şikayet eder. “Cüceler ne demekse (g) (g)geceleri yaramaz”, Gnibbling Cüceler Aile Restoranında garsonluk şikayetçi. Başka biri hamburger onların çevirir, genellikle kattaki Yemek bölümünde Burger-palet iddia ediyor. Müşteriler bazen “karanlık bir figür”gördüklerini iddia mağazalardan bağırarak koşmak.

Alışveriş merkezi yönetimi şu açıklamada bulundu: “Yönetim rasyonel kalmasını herkes ister. Hayaletlerden biri iter üzerinde yoksa, mankenler düşmeyin. Genç şakacılar, bu olayların çoğu, aslında güvenlik için olası nedeni, birkaç serseri gibi yakaladı. Diğer olaylar açık doğal nedenleri var. Örneğin, ™ dev Koca Bebek Beş Bob-Ayak Puf Tüylüler kaçınılmaz olarak özellikle tezgahtar üst raflara yerleştirerek ısrar vesileyle bakıyorum, o kadar anormal derecede büyük ve tippy. Görüntü ve sesler iddiaları belli ki çok lezzetli yemeğin tadını kimse cesaret kırıcı değil olmamıza rağmen kötü hazımsızlık için Yemek çok yiyen insanlar isnat edilebilir. Ama halk mall alışveriş yapmak, sosyalleşmek için güvenli ve eğlenceli bir yer olduğunu, huzura ve yemek, yanı sıra büyük bir iş çalıştırmak için bir yer.”

Anahtar Özellikleri:

 • Sırada Hayalet Müfettişleri ile ödüllendirici bir kariyer için yol çalışması.
 • Birinci kişi 3D oyun.
 • Çeşitli ve yeniden değer. Rastgele-paranormal aktivite oluşturulur.
 • Bir tarih ayarı ayrıntılı. Konumu için onlarca dükkan ve bir hikayesi vardır.
Spook Inspectors Investigate Morleyville Mall Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows
  • İşlemci: Any modern processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Any modern video card
  • Depolama: 760 MB kullanılabilir alan

Spook Inspectors Investigate Morleyville Mall YAPILAN YORUMLAR