Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spooky’s Jump Scare Mansion: HD Renovation

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ürkütücü cuties ürkütücü ve evinin geri Ürkütücü Atlama Korkutmak Konağı: HD Yenileme! Sevimli terörün 1000 oda hayatta olabilir? Ya da sevimli cephe çözünen bir kez kırılır ve yaşam için yaşamak ve bu evin iç kısımlarında yazın o korkunç, iğrenç yaratıklar çalışan kendini buldun mu? Sizi orada bekliyorlar. Bekle ve karşılaşma için açlık. . .

Ürkütücü Birlik altyapısı oluşturulması, yol boyunca HD Grafik, 3D model, ve bazı yeni katlanmış ve döner sahip olmuştur. Şimdi tam denetleyici desteği eski ve yeni örnek görseller arasında geçiş yapmak için, Steam takas kartları ve arka planlar, yeni örnekler, yetenek ve Oculus Rift ve Canlı Destek. Ürkütücü olan bu yeni versiyonu da Sonsuz Modu olacak ve hep beraber birlikte YDP. Bu yeni oyun da bir “Steam Workshop ile entegre Kendi Konağı” özelliği Kurmak zorunda kalacak. Oda düzenlemek için oyun ve yeni numune, mekanik, ve arzu ve Atölye paylaşmak ne oyuncular oluşturmak için izin veren bir geliştirme SDK her iki araç olacak.

BU YENİ BİR OYUN NEDEN:

Bildiğiniz gibi orijinal Ürkütücü Atlama Korkutmak Konak sadece 3D desteği olan en temel olan 8 GameMaker – yazılmıştır. 3D örnekler, VR, Mac & Linux portu gibi özellikler eklemek için, ve (köşelerinde sıkışmış gibi) dırdırcı pek çok sorunun düzeltmek için ve diğer bir çok özellikleri istenen yere kadar yazılmış olmalı! Eski GameMaker daha böyle bir oyun için çok daha kolay olan modern ve tam özellikli doğal bir 3D motoru olan Unity – hepsini ve daha fazlasını eklemek için bu fırsatı alıyoruz.

Spooky’s Jump Scare Mansion: HD Renovation Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, and 10
  • İşlemci: Dual Core Processor > 2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics w/ 1GB VRAM or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Spooky’s Jump Scare Mansion: HD Renovation YAPILAN YORUMLAR