Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Star Singularity

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yıldız Tekillik-macera oyunu aksiyon durumda, stratejik bir kaynak toplama ve dolaşmak için bir prosedür oluşturulmuş bir galaxy ile ustaca mücadele birleştiren bir alandır.
Yolculuğun başından beri ipleri elinde tutan bazı karanlık güçler ile bir çok ortasında-hizip çatışma içine atılır. Tek bir uzay gemisi ve işlemleri mütevazı bir taban ile başlayan, giderek birden fazla galaxy sektörlerde ilerlemeyi ve sonunda çatışma sonucu şekillendirecek. Yan ile ittifak için hangisini seçerseniz seçin gitmek için nereyi seçerseniz seçin – galaksi senin keşfetmektir.

Uzay Savaş

Başlangıç Tekillik uzay savaş şiddetli ve acımasız, klasik uzay shooter saygı ödeyerek – ama modern fizik motoru ve bir kesim gelişmişliği ile üstün AI. Üstün yetenekli bir pilot ve bir taktisyen olmak, ve (veya herhangi bir düşman kaçmasına) üstesinden gelebileceği bir gemi zanaat olacak.
Ana macera modu dışında, AI rakipler ve armada VS armada mücadele teşekküllü-tam 1 çatışmalar-1 gergin kadar çoklu oyun modlarında diğer insan oyunculara karşı cesaretini test etmek mümkün olacak.

Gemi Tasarımı

Yıldız Tekillik uzay kendi parçalarının toplamından. Farklı uzay gemileri, farklı düzenler ve ilk istatistikler var, ama herhangi bir uzay gemisi tasarım büyük ölçüde elden ve oyun boyunca işçiliği ve ticareti ile elde: görevleri tamamlayarak ya da düşmüş rakipler enkaz yağma olacak bileşenler kullanılarak değiştirilebilir.
Gizli modülleri ile Kalkan sürpriz yapmak için koruma, ticaret, gelişmiş manevra kabiliyeti için tek yönlü bir motor ile taret yerine, ve hiç düşünmedim bile biz overpowered kombinasyonu için benzersiz öğeleri çifti takas.

Keşif

Yıldız Tekillik galaxy usulen playthroughs arasında rastgele belli bir derece ile yeni bir meydan okuma oynamak her zaman vermek için oluşturulur. Ana hikayeyi önceden belirlenmiş yerlere gönderecek olsa, başka istediğiniz herhangi bir sırada bir düğümden galaxy ve atla dolaşmak için ücretsiz, ve çeşitli grupların size doğru eylemleri dayalı tavırlarını değiştirecek. Bu kozmik boyutlu macera keşfetmek için eşsiz yıldız sistemleri, benzersiz karşılaşmalar tam sunmaktadır.

AI gelişen

Yıldız Tekillik, gelişmiş AI oluşturduğunuz herhangi bir uzay gemisi düzenine uyum sağlamak için tasarlandı. Yeterli bir meydan okuma sağlamak için, gelişen bir yapay zeka mevcut karşı yeni uzay gemisi tasarımları test, mutasyona ve daha fazla savaş simülasyonu istatistikler işler gelişecek gelişen bir Yapay Sinir Ağı modeli kullanarak.
Bu simülasyonlar yeni uzay gemisi tasarımları yapılan, sürekli olarak yapay zeka daha iyi ve daha zorlu olmak üzere eğitim olarak yedek CPU çekirdeği arka plan çalıştırın. Yıldız Tekillik becerileri pilotaj uzay testleri gibi CPU test edecek bir oyun.

Star Singularity Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated graphics card
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: intel core i7
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Star Singularity YAPILAN YORUMLAR