Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Star Sonata 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Eylem tabanlı dövüş ve hareket — sıraya eylemleri gibi pek çok devasa çok oyunculu online oyun. Gemi doğrudan kontrolü vardır. Yıldız Sonata aksiyon tabanlı 3D oyunu aşağı bir üst. Diğer Oyunlar, sadece dodge tuşuna basın, ama Star Sonata pilot gemi el ve bu lazer ışınları, mermiler ve füzeler kaçınmak gerekir. (RTS) gerçek zamanlı strateji kullanarak da birlikte mücadele ve savunma veya saldırı insansız platformlar dağıtmak robot kontrollü gemiler oluşturabilirsiniz denetler.

Yapı İmparatorluğu’nda bir Kum tarzı evren — sizin koloniler Yönetmek, inşa üsleri, dağıtmak savunma uçağı, kurulması ticaret yolları ile robot kontrol gemileri. Oyuncu inşa edilebilir uzay galaksiler rasgele evrende var olan her 3-4 ayda sıfırlar, bir zamanlar sınırları yerleşmiş olduğu yeni bir ihtilaf yaratır. Oyuncular ekonomik üsleri arasındaki ticareti geliştirmek, kendi üsleri ve kolonilerini oluşturma, düşmanları öldürmek, PVP (Player versus Player nimetlerini toplama veya 2000 görevi tamamlanıyor. Elde edilen veya inşa ve diğer oyunculara satılabilir farklı öğeleri binlerce vardır.

Hale İmparator Evren — Bir oyuncu olabilir “kazan” oyunu ile kendilerini İmparator ilan etmek, savunmak ve onların saray başarıyla sonuna kadar evreni. Ben İmparator gibi ya da kendini İmparator olmak istemiyorum. Yıldız Sonata evren-PVP bölgeleri; düşmanlarınızı mücadele ve zafer için takım kurşun farklı PVP ve olmayan şeklinde ayrılmış olan bir oyuncu vs oyuncu oyun. Büyük ölçekli PVP çatışmalarda yüzlerce oyuncu, saçak sistemleri, küçük çatışmalar bile istemiyorum.

Hayır iki oyuncunun hem Yıldızlı Sonata içeren bir çok çeşitli beceri ve özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere sekiz sınıf, dört ticaret becerileri, toplam 127 becerileri vermek çeşitli devlet arttıran bir oyuncu tren, 250 oyuncu mevcut gemiler, yetenek değiştirmek neredeyse her alanında gemi inşa dahil olmak üzere motor, silah, enerji, kalkan, ve daha fazlası! Yıldız Sonata hiçbir iki oyuncu aynı şekilde oyun oynayacak ve hiçbir iki oyuncu aynı yapı olacak!

Bir küresel sunucu, inanılmaz bir topluluk Yıldızlı Sonata değil ayrı toplum tabanlı bir bölge, herkes oynar aynı sunucu.

Star Sonata 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Star Sonata 2 YAPILAN YORUMLAR