Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Starblazer PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Starblazer oyuncular stratejik hava savaşları kurabilecekleri sanal bir uzay Arenası olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha önce herhangi bir rekabet oyunu daha iyi sanal gerçeklik stratejik avantaj yakalayan, işlemek ve filoları meşgul gerçek zamanlı sanal uzay yararlanarak.

Filo Oluşturucu, bir oyuncu kendi filosu tasarım, özel yapılandırma en stratejik başlangıç taktikleri için bina ve mekik ayarlayabilirsiniz. Ayrıca filo kendi renklerini özelleştirmek için, kendi tarzı ve tadı yansıtır gemi boya işleri verdiği edebiliyoruz.

Savaş Odasında, oyuncular gerçek zamanlı stratejik savaşlar meşgul. -Oyun AI rakibin zorlu karşı oynamak, ya da diğer oyunculara karşı online çöpçatanlık savaşlara katılmak seçeneğiniz vardır. Savaş Odası oyuncuların becerilerini maksimum tüm dünyada test edilmiştir ana arena. Hızlı düşünmek ve göndermek için filonuzu kontrol ettiği strateji. Derinlik 3 boyutlu kontrol VR gemi seçin ve uzayda herhangi bir yere haritasını, mükemmel saldırı planlama sağlar. Akıllıca savunmak için en değerli geminiz Amiral gemisi ve koruma gemilerinden kullanın. Zeki oyuncular birbirini daha küçük ekiplerle gemi kombinasyonu kullanır. Spectre kullanarak, oyuncular filolarını parçaları gizlemek için görünmezlik kullanabilirsiniz. Bu Bruiser kullanarak, oyuncular düşman hattından varil, savunma vurma. Medic kullanarak, oyuncular tüm müttefik kalkanlar geri yükleyebilirsiniz. Kombinasyonlar sonsuzdur ve sadece en iyi komutanları bir kazanma stratejisi olabilir.

Son olarak, Demo Odası her zaman oyuncu için açık, belirgin bir uzay güvenliği ile ilgili yeni fikirleri ve stratejileri test etmek için izin vererek. Her gemi türü, etrafında oynamak ve rakibin yenmek için yeni yollar keşfetmek öğrenin.

Alan büyük bir sınır var, hazır Kaptanları boşluğu ve fethetmek içine başlatmak için bekliyor. Filo kurmak ve yıldızlar için savaşa katılın!

Starblazer Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i5 or equivalent
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1060 or equivalent
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i7 or equivalent
  • Ekran Kartı: GTX 1080 or equivalent
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Starblazer PC YAPILAN YORUMLAR