Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Startup Company

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Başlangıç Şirket kum türü bir iş simülasyondur. Yeni kurulmuş bir yazılım şirketinin CEO’SU’su olarak oynuyorsunuz. “Boş banka hesabınızla iş sözleşmelerinizi tamamlamak zorundasınız. Fakat yeterli paranız olduğu anda sektörün dev kiralama ile kapışabilecek, kendi ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunabileceksiniz.

Başlangıç Şirketi’deki özellikler:

* İnşa Modu: Kendi ofisinizi tasarlayın.
* Sözleşmeli İş: Daha ucuz ve daha kaliteli hizmet sunarak sözleşmeleri kap!
* Birleştirmeli Sistem: Bileşenleri biraraya getirerek modül oluştur. Modülleri kullanarak ürün meydana getir.
* Ürünler: Özellikler ekleyerek, sunucuları yöneterek ve pazarlama kampanyaları düzenleyerek olağanüstü ürünler oluştur.

İşe Alım

Muhteşem bir şirket kendisi gibi muhteşem çalışanlarıyla mümkündür. İyi müşterilerin dikkatini üzerinize çekin TR: Şirket çalışanlarınızın iş koşullarını optimize ederek.

Sözleşmeleri)

Hangisi en uygunu Yüzlerce sözleşme içinden şirketiniz için? İyi sözleşmeyi yakalamak için rakiplerinle mücadele et ve en Kendi yolunu bul!

Geliştir, Birleştir, Tekrarla

Bu iş böyle.. Yazılımlar safra küçük parçaların birleşmesiyle oluşur.

İster sözleşme ile çalış ister kendi yazılımını üret, bileşenlere ve modüllere ona zaman ihtiyacın olacak. Neye ihtiyacın varsa yazılım geliştiriciler, tasarımcılar ve kıdemli yazılımcılar ile üretebilirsin.

Başlangıç Şirketi bileşenlerden modül, Bildirisinin sunucu’ya ve ürün özellikleri üretebileceğin tam donanımlı oluşturma özelliğine sahiptir.

Yayınlama, Da ve Geliştirme

Başarılı ürünler ortaya koymak tamamıyla doğru kararlar almakla ilgilidir. Doğru özelliği güncellemek veya geliştirmek “yutturmaca” meydana getirir. Daha çok reklamdan daha fazla kullanıcı demek, daha fazla kullanıcı da daha çok para demek!

Sık sık yutturmaca düzeyini kontrol etmelisin yoksa kullanıcıların ürünle olan ilgisini yitirir. Başarının sırrı, ürünü düzenli olarak güncellemek ve yeni sürümlerini piyasaya sürmekten geçer.

Burası senin yerin derinliklerinde, sınırlar senin hayal dünyan!

Startup Company Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570 or similar
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Startup Company YAPILAN YORUMLAR