Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steel Rats™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Çelik Sıçan biri olmak, bir motosiklet çetesi uzaylı robotlar – Junkbots olan işgalci bir ordu karşı şehri korumak için yemin. Enkaz ve düşman ordularını yoluyla binmek, nihai ölüm makinesi ile hasara gibi dört farklı karakter arasında geçiş; alev püsküren, kanatlı, motosiklet gördü.

Çelik Sıçan retro fütüristik dünya ile stil yolculuğu™. 1940 ABD, dişli farklı bir sürümü kurmak ve krom aygır Dağı ve Junkbots işgal kalabalık Kıyı Kenti kurtarmak. Motosiklet harika ve şık bir şekilde geçiş yapma, Yukarı, Sol ve sağ, aşağı, çatıları düşman dolu tünellerden tekrar ederken, düşmanları ezmek için tasarlanmış bir silah.

Özellikleri

Bir fiyatına tüm ırk, ateş, dublör!

Şimdi biraz farklı bir şey için. Çelik Fareler oyun daha önce bir şekilde harmanlayarak türler™ 2.5 D stunt bike beslerken, kesin geçmiş ve yoğun bir araç savaş aksiyon yarış.

Yok sürücü ve!

Motosiklet uzaylı Junkbots işgal bir kalabalık karşı mücadelede silahın. Tekerlek gibi, arsenal gülünç bir araç ile yakın dövüşleri ve hassas, ölümcül çekim birleştirmek-testere, zıpkın silahları, alev püsküren egzoz takılı. Düşmanlarını mahvetmek için bu araçları kullanarak ilginç yollar bulacaksınız eminiz.

Tarzı ile binmek

Motoru Çalıştır ve Dublörler ve ustaca özel yetenek ve silah atışı ile Junkbots yok bisiklet denetimleri alarak gerçekçi fizik ana. Ters binme iken daha yaratıcı yıkımı daha iyi gelirken duvarlar, binaların yan ters takla ve açığa havoc havada.

Dash ve keşfedin!

Kıyı Kenti sırlarını keşfetmek ve Junkbot işgali gizemini ortaya çıkarmak. Her düzeyde keşfetmek, her tahsil, kilidini yeni alanlar bulmak ve afiş hakim.

Çete tanışın

Oynamak ve istediğiniz zaman onları değiştirmek istiyorsunuz Çelik Fareler dört üye seçmek. Her karakter binmek inşa kendi özel donanımlı Junkbot horde bazı ciddi hasar salmak için izin benzersiz bir yetenek ve silah var.

Boston yağıyor azılı bir motorcu. Çelik Sıçanlar, düz kavgaya zırhlı Bisiklete binen gurur lideri.

Brezilya doğumlu, Kıyı Kenti sokaklarında büyümüş. Cesur bir yarışçı, bir ateş sonrasında düşmanları onu bırakarak.

Bir genç, Japon-Amerikalı savant. Mükemmel mekanik ve müthiş Mühendisi.

Seyahat eden Alman dublör bir sirk uzun zaman alıyor. (Biner) uçlarda yaşamayı seven bir deli.

Steel Rats™ Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Win 7 or newer
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 940
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 630 / Radeon HD 7570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible sound card
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Steel Rats™ YAPILAN YORUMLAR