Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stonehearth

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Stonehearth, sıcaklık, kahramanlık ve gizem dolu yaşayan bir dünya öncüsü. Yerleşimciler yardım küçük bir grup unutulmuş topraklarda kendileri için bir ev inşa. Bir gıda kaynağı kurmak gerekir, barınak inşa, insanları savunmak, onların ruh izlemek ve büyümek ve genişletmek için bir yol bulmak, her adımda sorunlarla karşı karşıya.

Dinamik AI karşılaşır, sonsuz yapı olanakları ile Stonehearth birleştiren topluluk yönetimi ve mücadele ile usulen oluşturulan arazi başlayarak. Her düzeyde, şehir, dünya üzerinde yaşayan insanlar ve canlılar için de moddable olmak için tasarlanmış, ve oyun kendi özelleştirmeleri eklemek, ve arkadaşlarınızla paylaşmak için araçları ve belgeleri ile birlikte.

Şehir kurmak ve Büyümek

Oyunun kalbinde bir şehir kurma ve yönetimi. Sadece dışarı başlıyoruz, sürdürülebilir bir besin kaynağı, barınak inşa alma ve raiders ve diğer tehditlere karşı yeni yerleşim savunmak gibi görevleri dengelemek gerekir.

Bir zamanlar dünyada bir dayanak elde ettin, senin halkın için kaderini yazmak. Bu oyunda kendi yolunuzu seçme özgürlüğü var. Büyük Fetih bir imparatorluk kurmak ister misin? Canlı bir ticaret şehri. Manevi bir manastır? Gerçekten yerleşme senin gibi, sana bakmak ve tam olarak istediğiniz şekilde çalışması yapan araçlar vermek istiyoruz.

Yerleşimciler Seviye

Kasaba tüm yerleşimciler işleri var. İş rol yapma oyunu bir sınıf gibi. Her iş malzemeleri, bina, işçiliği ve mücadele çekme gibi belirli bir role sahiptir. Hearthlings iş olarak bir işte deneyim ve seviyeleri kazanmak olacak. Belirli önkoşulları yerine bazı işleri, yeni yetenekleri ile tamamen yeni işler için yükseltebilirsiniz.

Genellikle, birisi yeni bir iş atamak için de onlar için bir araç zanaat gerekir. Mason taş bloklar, heykeller ve araçları zanaat, ama bunu yapmak için marangoz tarafından hazırlanmış bir çekiç ve keski gerekir. Amacımız her ikisi de çok geniş ve çok derin bu işi bir ağaç var, bu yüzden eğer herhangi bir alan üzerinde yoğunlaşmak istiyorsanız bu oyunu yapmak için derinliği ama aynı zamanda bir sürü keşfetmek için işler farklı olacak.

Oyuncu Prosedürler İle Eski Tahrik

Modifiye seviyoruz ve yazar ve Paylaşım modları için mümkün olduğunca kolay yapmak istiyorum.

Oyunda kılıç yeni bir tür görmek ister misiniz? Bu model, istatistikler tanımlamak, ve sonra oyun oluşturabilirsin. Ayrıca diğer oyuncular ile tasarım, paylaşım, ben de keyfini çıkarabilir ya da oyun içine yazılmış içerikleri getirebilirler.

Bir çamur olarak temelde biz geliştiriciler, yeni öğeleri ve canavarlar sunar: yeni maceralar senaryosunu yazmak, AI etkileyebilir gibi, adını Sen Koy bir şey yapmak mümkün olacak. “Oyun” temel kurallara ve gamemaster tarafından hazırlanmış hikayeleri arasında bir işbirliği olduğu özgün bir kalem ve kağıt RPG deneyimi, gider.

Stonehearth Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
  • İşlemci: Intel or AMD Dual-Core, 1.7 GHz+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GT 430 512MB, Radeon HD 7570M, Intel HD 4000
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: OS Updates: Windows 7 SP1
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel or AMD Quad-Core, 2.8 GHz+
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 780 or better, AMD Radeon RX 580 or better
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Hard Drive: SSD for optimal performance

Stonehearth YAPILAN YORUMLAR