Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Strange Brigade

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


MACERA ÇAĞRISINA CEVAP VERECEK MİSİN?
Mısır, 1930. Antik tarihten silinir ve isimsiz bir mezarda 4 bin yıldır gömülü, Cadı Kraliçe bir kez daha arttı Seteki.

Kahramanlar cesur bir tabur Seteki korkunç güç ve mumyalanmış canavarların ordusu ona karşı Garip Tugay stand:!

Undead Düşmanlar bir dizi ile iç maceracı getirmek için bazı üçüncü şahıs aksiyon heyecan verici yolunuzu patlama sırasında olağanüstü harabelerini, tehlikeli bulmacalar çözmek ve ortaya çıkarmak vermeyen Hazine!

SÜRÜKLEYİCİ BİR MACERA
Bir rıp ile faul Seteki Hunt-tehlikeli kazı alanları, bol düşmanları ile öbür dünyaya geri göndermek için paketlenmiş büyük piramitler ve çökmekte mağara ile dolu kükreyen kampanya. Yalnız keşfetmek ya da 2-4 oyunculu online co-op takım!

DÖRT KORKUSUZ SERVET AVCILARI
Doğaüstü mücadele için eğitilmiş dört cesur ajanlarından biri olarak antik dünya seyahat. Blunderbuss AVI açığa yıkıcı sihirli güçler ve böyle ateş gibi güçlü bir prototip silahları indirin-tükürme Krakatoa, buz gibi Soğuk Burster ve beyin!

KÖTÜ NİYETLİ CANAVARLARDAN OLUŞAN BİR LEJYON
Seteki uyandı tek mitolojik tehdit değil … ona sadık yaratıklar bir ordu getirmiş. -Wells-inleyen mumyalar, ateş püskürten suikastçılar dahil, zırh kaplama minotaurs, dev Akrepler ve çok daha kötü pek çok çirkin asla yüzüne!

KORKUNÇ TUZAKLARI TON
Göz çevre düşmanları takıl için yaratıcı yollar bulmaya devam et! Dönen bıçakları ile undead başını kesmek, yangın tuzakları ile cips yerim, bir şey ile onları ezmek-boulder ve daha yerleştirilmiş. Sen takım arkadaşlarının üstüne koy değil mi?

ŞAŞIRTICI SORUNLARI BÜYÜK BİR MİKTARDA
Bu gözlükleri şüpheli ipuçları, yeniden gereken gizli giriş ve eski aletlerin uyanış için soyulmuş tutun! Kim bilir ne hazineler çekici ve servet gömülü diğer tarafta bekliyor…

BÜYÜLEYİCİ MODLARI
1-4 oyuncu için iki ekstra modları sorun kendinize. Hızlı stil buluştuğu hızlı Skor Saldırı deneyin, ya da eylem ölümcül düşmanları sonra dalga dalga almak-Horde modu dolu!

Strange Brigade Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce 750 Ti (2GB)
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Strange Brigade YAPILAN YORUMLAR