Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Subnautica

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Subnautica yabancı bir okyanus gezegeninde set sualtı macera oyunu. Merak dolu ve tehlike büyük, açık bir dünya sizi bekliyor!

Büyük bir Sualtı Dünyasına dalmak

Kaza uzaylı okyanus dünyaya indi ve gitmek için tek yol. Subnautica okyanusları güneşli sığ mercan resifleri deniz siperler, lav alanları ve biyo-ışıklı sualtı nehirler hain derin arasında değişir. Kelp ormanları, yaylaları, resifleri, ve dolambaçlı mağara sistemleri keşfederken, oksijen kaynağı yönetmek. Su hayat: Bazı yararlı, çoğu zararlı doludur.

At, El Sanatları ve Hayatta

Hayat uçağın içinde mecburi iniş sonra, saatin su, yiyecek bulmak için, ve keşfetmek için gereken ekipman geliştirmeye çalışıyor. Çevrenizdeki okyanus kaynakları toplamak. Tekne dalış dişli, ışıklar, habitat modülleri, ve denizaltılar. Nadir kaynakları bulmak için, daha gelişmiş öğeleri tekne için izin, derin girişim ve daha fazla form.

Sualtı Yaşam Alanları İnşa

Deniz tabanında tabanları oluşturmak. Düzenleri ve bileşenleri seçin ve derinlik ve basınç arttıkça gövde bütünlüğü yönetmek. Engin okyanusları keşfetmek gibi mağaza kaynaklar, park araç ve doldurmak oksijen kaynakları için baz kullanın.

Gizemi çözmek

Bu gezegene ne oldu? Bir şeylerin yanlış olduğunu işaret boldur. Ne kaza neden oldu? Ne deniz yaşamını etkiliyor? Kim okyanus dağılmış gizemli yapılar inşa etti? Gezegenden sağ bunu yapmak için bir yol bulabilir misin?

Besin Zinciri bozabilir

Okyanus yaşam ile yardımcı olmak için ekosistemini doğuyor. Taze bir balık ile tehdit eden bir yaratık dikkatini dağıtmak, ya da sadece mümkün olduğunca hızlı dolaşım yırtıcı çeneler gıcırdayan önlemek için yüzmek yem ve.

Baskıyı kaldıramadı

Basınç Yeniden Aktif su Geçirmez Nanosuit veya KARİDES bir Takım oluşturmak ve aşırı derinlik ve ısı keşfedin. Maden matkapları, torpidolar, tahrik topları ile takım değiştirme, kanca ve daha fazla uğraşıyor.

Gece korku

Güneş batarken, Avcılar çıkıyor. Okyanus karanlığında hazırlıksız yakalananların affetmez. Gün boyunca keşfetmek için güvenli olan bölgelerde geceleri tehlikeli olur, ama aynı zamanda karanlıktan gizlemek olanlar görmeyeceği bir güzellik ortaya koyuyor.

Dalış Okyanus tabanı Altında

Mağara sistemleri deniz yatağı altındaki rüzgar, karanlık ve klostrofobik pasajlar biyo-sıcak lavlar-ışıklı hayat ve yakarak aydınlatılmış mağara. Okyanus tabanı altındaki dünyayı keşfetmek, ama oksijen seviyesini kontrol edin ve karanlıkta gizlenmiş tehditleri önlemek için.

Açık Geliştirme

Haftalık veya günlük güncellemeleri, geliştirme takımının üzerinde çalıştığı şey bakın, gerçek zamanlı değişim günlükleri görüntülemek ve oyun içinden geri bildirim vermek. Subnautica Erken Erişim geliştirme açıktır ve geliştirme ekibi sizden duymak istiyor.

Geliştirme Ekibi hakkında

Subnautica Bilinmeyen Dünyalar, 2003 Yarısını geri Hayat Doğal Seleksiyon mod kökleri izleri-Charlie Cleveland ve Max McGuire tarafından kurulan küçük bir stüdyo tarafından oluşturulmaktadır. Ekip dünyanın dört bir yanına dağıldı, ABD, İngiltere, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Tayland, Avustralya ve daha birçok yer. Tüm ekip için bir ana üs olarak hizmet veren San Francisco, Kaliforniya Merkez ofis.

Subnautica Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
  • İşlemci: Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 or equivalent – This includes most GPUs scoring greater than 950 points in the
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Subnautica is an Early Access game, and minimum specifications may change during development
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
  • İşlemci: Intel Haswell 4 cores / 4 threads @ 3.2Ghz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 550 Ti or equivalent, 2GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Subnautica is an Early Access game, and recommended specifications may change during development.

Subnautica YAPILAN YORUMLAR