Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Super Seducer : How to Talk to Girls

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Bir sonraki seviyeye kadınlarla becerileri almaya hazır mısın?

Süper Ayartan dünyanın en gerçekçi iğfal simülatörü. (Bir kahve dükkanı, ofis, bar) günlük senaryolarda koyar ve her istediğini hemen yapmak, güzel bir kadın ile nasıl oynadığını görmek için izin verir.

Olarak seni taşır, ünlü iğfal gurusu Richard La Ruina (özellikli Maxim, Erkek Sağlığı, BBC, Piers Morgan) sağlar senin geribildirim için her seçim yapmak, kazıcı içine psikoloji ve yüzlerce gizli sırları ayrı baştan çıkarma ustalardan herkes.

Alt satırda: eğer oyunda doğru seçimleri yaparsanız, hayatında doğru seçimler yapacaksın.

Bu yüzden, hiç bir şey söylemeye çalışma, arkadaş sıkışmış kazanılmış olursa olsun, size, ne zaman harekete bilmiyor – o zaman bu oyun sonsuza kadar aşk hayatınızı değiştirecek.

Senin kaç yaşında olduğunu ya da neye benzediğini kim olduğun önemli değil – daha önce ulaşılamaz görünen kadın çekmek ve tutmak mümkün olacak oyun Süper Ayartan bitti.

Anahtar Özellikleri:

Piliç Mıknatısı – çekiciliğinin bir şekilde alıyorum o tatlı basamak gibi bir profesyonel tarafından kullanılarak denenmiş ve gerçek cazibe “kesmek”.

Baştan çıkarma Okulu – Last state-of-the-art baştan çıkarma sırları hocamızın, Richard La Ruina, Avrupa’nın en iyi dating guru ve en çok satan yazar, “Doğal: Nasıl Zahmetsizce Çekmek Kadınlar Seni İstiyor”

Seçin Kendi Macera – Süper Ayartan içeren Onbir saat canlı aksiyon görüntüleri, 520 seçimler ve birden çok uçlarının için oyuncular için test kendi becerileri. Eğer bir kadınla konuşurken çılgın bir düşünce var ise, bu oyuna dahil olduğunu iyi bir şans var, ve nasıl oynadığını görebilirsin.

Ortadan kaldırmak Ret – Oyuncular bu yanlış hamle yüz çeşitli garip sonuçlar bu dizi sadece ret tamamıyla hak edilmiş bir tokat yüzüne…o zaman gerçek dünya mı olacak olması, sol ile tek hamle bu iş.

/Video Oluşturma Politikası akarsu: Süper Ayartan videoları ve akarsu, oyun ve/veya onun yaratıcısı eleştiren, herhangi bir istisna ne de bir kısıtlama olmadan olanlar da dahil olmak üzere ve paraya tam hibe ve niteliksiz izin veriyoruz.

Super Seducer : How to Talk to Girls Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core i3 4th generation
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Super Seducer : How to Talk to Girls YAPILAN YORUMLAR