Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Survisland

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Güncel sürüm ile bitirdik mekaniği burada. Oyun hala gelişiyor, daha fazla öğe eklenecek ve mevcut tüm mekanik yükseltilmiş, değiştirilmiş veya elden bile önerilerinizi göre olabilir!

Sonsuz Açık Dünya

Survisland oyunu dünya prosedür oluşturulur. Sonsuz, sürekli değişen ve güzel. Bir adanın bölge genellikle büyük, ama aynı zamanda sığ dağılmış küçük ada grupları bulabilirsiniz.
Geçerli sürüm üç farklı canlılarını: Sığlık, Mangrov Orman ve Bataklık tasarladık. Her biri kendi benzersiz peyzajı, bitki örtüsü, kaynakları ve alt canlılarını vardır. Farklı canlılarını hayatta kalmak için strateji değiştirmek zorunda kalacaksın.

Canlı Bir Doğa

Gün doğumu, Gün batımı, bulutlar değişen ve yağmur, hava ve doğa bisiklet görsel doyum için değil sadece. Aslında sizi etkileyen, sadece hayatta kalmak için gerçek hayat gibi, doğa her zaman en büyük düşmandır.
Doğa Hava Kontrol İç desenler vardır; öğrenmek ve kendi yararınıza için kullanabilirsiniz. Gölgeler suda ya da sıcak bir yaz öğleden sonra ısı önlemek için stand, soğuk geceleri sıcak tutmak için bir kamp ateşi başlatın, kamp ateşi duman gelen rüzgarın yönünü tespit, bir kayanın arkasında güçlü rüzgarlardan gizlemek, bir ağacın altında yağmur kaçınarak.
Survisland bitkilerin de fazla mesai doğru mevsim meyve taşıyacak; doğrudan onları almak ya da bir kaya ile bazı kurtulmak için meyve veren bir ağaca çarptı. Tüm ağaç keserek hemen tüm meyve alabilirsiniz, ama aynı zamanda uzun vadede meyve kaynağı kaybedersiniz.

Tam Olarak Detaylı Bir Metabolizma Sistemi

Gerçek hayatta insan benzetimini yapmak için çok detaylı bir metabolizma sistemi yaptık.
Vücudunuzun kas, yağ, kemik, kan ve su ile inşa edilmiştir. Tüm eylemler kalori mal olacak ve yediğiniz şeyler sadece onları sindirmek sonra yararlı olabilir.
Hayatta değil koyunda aç ve susuz tutulması hakkında sadece, ama denge beslenme tutmak için, bunu başarmak için çeşitli yiyecek bulmak zorundasın. Bir kez vücudunuzun dengesiz, buna karşılık olarak bir belirti olacaktır. Bazı belirtiler bir bildirim, bu tür Boş Mide gibi zararsız, sadece hareket vardır. Bazı vücut fonksiyonlarını azaltır: Soğuk dayanıklılık yeniden hızını azaltmak ve daha fazla kalori mal olacak. En kötü belirtileri sağlık: Açlık, Susuzluk, Donma azaltmak, Boğucu…
Kıyafet her zaman ortam sıcaklığını ve de bazı koruma sağlayabilir. Biraz yağmur ıslakken almanı engeller; Bazı sıcak güçlü rüzgarlar. Uygun vites giymek gerekir; istatistiklerinizi dengeli tutmak için çeşitli yiyecekler yiyin.

Gerçekçi Öğeler

Çok derin ve karmaşık öğe bir sistem yaptık: her maddenin kendi boyut, ağırlık, tür, sertlik, tokluk, kalite, taşınabilirlik ve işlevleri vardır. Öğeyi taşımak için; bu maddenin nasıl bir mücadele yapacak; ne taşımak, bir ya da iki el ile, ben bu öğeyi donatmak, bir gömlek gibi miyim ya da onun gibi bir kemer için bu özellikleri bir maddenin bir depoya koyduğunuzda işgal edecek boyutunu belirlemek; çok ağır.
Madde sistemi gerçek yaşam simülasyon merkezinde, aklına gelebilecek her şey bir madde haline getirilebilir ve bizim oyunda gerçek hayatta beklediğiniz fonksiyonları ile hareket görebilirsiniz!
Şimdi sistemde yapılmış, daha var on beş fonksiyonları yol boyunca size daha gerçekçi bir oyun dünyaya getirmek için eklendi daha fazla.

Eşsiz Bir İşçiliği Sistemi

Survisland eşsiz bir işçiliği sistemi vardır. Bazı öğeler bir veya birkaç İşçiliği Düğümler var, hazırlanmış bir öğe farklı bölümlerini gösterir. Bu parçaları işlemek için çeşitli İşleme Teknikleri kullanmak gerekir.
Hangi kullanabileceğiniz Teknikler İşçiliği ellerine öğeler tarafından belirlenir, belirli teknikler elinde özel araçlar gerektirir.
Sistem İşçiliği Tabanlı bu Düğüm alanında tüm ortak işçiliği kapsayacaktır. Ama aynı zamanda öğeleri birleştirmek için kullanın tezgahları bulabilirsiniz. Tezgah vahşi geniş bir ağaç kütüğünün ya da düz bir kaya olarak bulunabilir.

İstediğiniz Her Şeyi İnşa

Basit bir yaprak çadır büyük bir taş kale, esnek Yapı Sistemi ile istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz.
Bina işaretleri üç tip: Vakıf mark, Destek işareti ve Yüzey işareti zanaat, bina başlamak zorundasın. Her işareti belirli bir yapı kısmı temsil eder ve gerçek binalar için bu işaretleri yükseltebilirsiniz.
Binalar en şiddetli hava sizi korumak ama çok emek maliyeti, yerleşmek için iyi bir yer seçin!

Gelecek Özellikler

Gelecekteki güncellemeler oyuna ekleyeceğiz bazı planlanan mekaniği burada.

 • Daha canlılarını ve daha fazla kaynak. Şu anda sadece keşfetmek için bir yüz öğeleri ve üç canlılarını ve teknoloji düzeyi hala Taş Devri. Metaller bize verebilir tüm eğlence gelecekteki güncellemeler geliyor. Ve daha canlılarını planlanan: Tepeler, yağmur Ormanları, Dağlar, Otlak, vb oluşturulur.
 • AI Hayvanlar, şu anda adalarda hayvanlar yok, ama tabii ki, oyuna eklemek için gidiyoruz aslında şu anda çalışıyoruz en önce işlevi. Balıklar, kuşlar ve kara hayvanları. Çevre için yaşam kendi program ve benzersiz tepkiler verecektir.
 • Ruh Sağlığı, bu hayatta simülasyon başka bir önemli parçasıdır. Çok yalnız dul kaynakları, ama akıl hastalığı: yalnızlık, umutsuzluk, korku eksikliği ölmedi. Temel istatistikler, üzüntü, heyecan, stres ya da yalnızlık gibi eklenen bazı zihinsel özellikleri olacak. Yeni belirtiler de bu özelliklerin Devletleri yansıtmak eklenecek ve genel ruh sağlığını etkileyebilir, ruh sağlığını dökülmüş, aklını kaybedip, deli olabilir.

Topluluk:

Survisland siz oyuncular için tercih şekilde gelişmesi gerektiğini. Ben öneri almak ve burada buhar tavsiye ederiz, konuları siz yorum yapmak için oyunun bazı yönlerini odaklanmak açacağız.

Survisland Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3 6300 / AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX750 / AMD RX 460
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 / 10
  • İşlemci: Intel Core i5 7500 / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD RX 570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Survisland YAPILAN YORUMLAR