Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Survived By

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Permadeath sadece başlangıç olduğu serbest-MMO kurşun oynamak için-cehennemden bir oyun kurtuldu. Ölmek her zaman, onlarla senin mirasın küçük bir kısmını taşıyan yeni bir torunu hayatta değilsin.

Sizin gibi hayatta kalan yüzlerce takım Chimera ordularını yolumuzu ateş, zindan keşfetmek, yağma, zanaat dişli ve tabii ki… ölmek toplamak. Tekrar, ve tekrar. Kim kurtulmuş olacak…?

Web sitesi, Hayatta kaydolmak ve eylem içine almak.

Temel Özellikler

Devasa-çok oyunculu, online mermi cehennem permadeath – Takım ile yüzlerce kurtulanlar olarak dodge mermi ve katliam ordularını Chimera üzerinde yolculuk için seviye ve zanaat en iyi ekipmanlar ve silahlar. Yine de, bir kez ölürsün dikkatli ol… neredeyse oyun bitti.

Permadeath sadece başlangıç – Her zaman ölürsün … hayatta yeni bir torunu, kim taşır bir küçük parçası mirası onlara. Bu mirası yeni meraklıları, stat artırır, ve özel yetenekleri sağlar. Farklı kurtulanlar olarak hepsini toplamak ve Kalbi en zor zindan ve patronlar yenmek için yol yapmak, oynamak.

Muhteşem piksel sanat bir dizi gizemli, savaş vurdu fantastik dünya Keşfedin Heartland tüm tanınmaz zafer. Yok olmanın eşiğine insanlığa itti arazi ve Chimera önüne geçti o gizemli sarı reçine arkasındaki sırları keşfedin.

Güncelleştirilmiş sık ve yerleşik toplum – Biz olacak sürekli konuşmak için ve diğer oyuncular için inşa Kurtuldu Tarafından içine oyun istiyor.

Survived By Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 6600
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Survived By YAPILAN YORUMLAR