Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Surviving Mars

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Evinize Hoş Geldiniz! Saati kurmak, Kızıl gezegen’de büyükbabasın ve Mars’ta ilk işleyen insan kolonileri geldi! Tüm ihtiyacınız olan kum fırtınaları ile malzeme, oksijen, eğitim onlarca yıllık deneyimi var, ve bir anda ortaya çıktı, bu garip siyah küpleri amacı keşfetmek için tavır yapabilir. Ben toparlanıyorum biraz, burası muhteşem olacak! 

Kalan Mars bir sci-fi city builder tüm hakkında kolonize Mars ve hayatta kalan süreç. Koloni için bir konum belirleme önce kaynakları ve mali destek için uzay ajansı seçin. Kubbe ve altyapı, araştırma yeni imkanlar oluşturmak ve uçağı şekil ve yerleşim genişletmek daha ayrıntılı bir şekilde açmak için kullanır. Kendi gıda, maden mineral yetiştirmek ya da sadece barda zor bir gün işten sonra dinlenmek. En önemlisi, yine de, kolonistlerin canlı tutuyor. Garip yeni bir gezegen üzerinde kolay bir iş.

Üstesinden gelmek için zorluklar olacaktır. Bu yabancı dünyanın gizemleri çözmek ise stratejinizi ve hayatta kalma koloni şansınızı artırmak. Hazır mısınız? Mars sizi bekliyor.

Ana Özellikleri:

İnsan yaşamı için uygun bir gezegende bina akıllı, işlevsel bir koloni oluşturmak için meydan okuyor. Kötü planlama, trafik sıkışıklığı ilgili değil, kolonistler sizin yaşam hakkında. Gerçekten oksijen olmayan bir yerde inşa edilmiş bir şehirde kesinti istemiyorum.

Her bir kolonist sorunları ve diğer kolonistler ihtiyaç ve davranışlarını etkileyen güçlü ile benzersiz bir bireydir. Eğer şef bilim adamları laboratuvarda çok uzun geceler sonra alkolizm gelişirse gerçekten ilginç olabilir.

Kendi “mahalle kendi kişiliği ile Retro-fütüristik süper yapılar konut kolonistler, fabrika ve ticari binalar.” Yorgun işçiler, yerel bir barda parasını içkiye ya da yıldızların arasında bir ütopya denemesi ise değeri her şeyin üstünde bilim koloniler oluşturmak.

Asimov ve Clarke-fi klasik sci esinlenerek, Mars Kalan pek çok sır tutar. Her şartı sırasında oyuncular Mars’ ayrı ayrı hazırlanmış gizemlerinden biri karşılaşabilir. Bu sırları ortaya çıkarmak koloni büyük bir servet, ya da korkunç bir felaket getirir. Koloni HUB B dışında kendini gösterdi o küre ve ne dostu?

Oyun boyunca her yolculuk için farklı bir deneyim sağlayan deneyleri ile statik ve rasgele araştırma birleştirir. Yeni bilimsel buluş Mars yüzeyinin keşfedilmemiş arazi keşfederek ulaşmak.

1960’ların parlak fütürizm üzerinde şık ve modern bir yaklaşım. Keşif ve macera zamanı.

Mars geniş ve uygun prosedürler araçlar Kalan ile paylaşmak için bir gizem kendi fantastik binalar, Parklar veya zanaat. Mükemmel bir toplum oluşturmak için toplumun en ince kreasyonlar paylaşın.

Surviving Mars Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
  • İşlemci: 4th Generation Intel i3 CPU or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
  • İşlemci: 5th Generation Intel i5 CPU or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 750 Ti or equivalent with 4GB of video RAM
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Surviving Mars YAPILAN YORUMLAR