Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Temtem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Her çocuğun rüyası olma konusunda bir Temtem tamer; keşfetme altı adaların Havadan Adalar, yeni türler keşfetmek, ve iyi arkadaş yol boyunca. Şimdi destansı bir maceraya atılmak ve bu rüyaları gerçekleştirecek sırası sende.

Yakalamak yeni Temtem üzerinde Omninesia yüzen adalar, savaş diğer terbiyecisi üzerinde kumlu plajları, Deniz veya ticaret ile arkadaş Tucma – Küllü alanlar. Yenilgi hiç can sıkıcı Klan Belsoto ve sona çizmek kuralı, Adalar, beat tüm sekiz Dojo Liderleri, ve olmak nihai Temtem tamer!

Bu yüzen adalar nerede Temtem ve insanlar barış içinde bir arada yaşamayı. Bizim her adada tamamen farklı bir dünya var, ama hepimizin ortak bir şey var – Temtem ve Temtem mücadele için seviyorum! Senin gibi korkusuz terbiyecisi Adalar uzak köşelerine uçaklarla en iyi Temtem bulmak için seyahat. En iyi olmak her genç tamer rüyalar…

Ama her şey Adaları eğlenceli ve huzur değil. Perde arkasında, Klan Belsoto olduğunu dokuma bir alçakça komploya karşı Temtem ve insanlar birbirine benzer. Kötü Klan Belsoto yenmek için tüm arkadaş ve en iyi Temtem gerekir.

 • Hikaye Kampanya: Yolculuk boyunca altı canlı adalar ve atılmak macera haline bir Temtem tamer mücadele ederken karşı kötü Klan Belsoto.
 • Online Dünya: gün yalnız bitti; Temtem dünya bir multiplayer. Dünyanın her yerinden terbiyecisi katılabilir ve çevrenizdeki görmek, macera yaşamak ve en iyi Temtem terbiyecisi olmak için mücadele mümkün olacak.
 • Co-Op Macera: Sen olmak için güçlerini birleştirdiler ile arkadaş herhangi bir zaman ve birlikte doğru bir sonraki hedef. Arkadaşın yanında çift savaşlarda mücadele ederken yeni Temtem yakalamak, bir Rota tamamlamak veya Temtem bir Lider; tüm karşı karşıya!
 • Konut: Satın kendi evinde Atoll Satır ve süslemeleri var. Yeni mobilya, duvar rengi ve arkadaşlarını davet etmek için hazır olacaksınız!
 • Özelleştirme: Özelleştirme karakter için öne gelen kalabalık ve yeni kozmetik sırasında savaş diğer terbiyecisi. Aptal şapka, rahat bir kazak almak, pantolon ve gitmek için hazırsınız! Ya da en sevdiğin Temtem sizin cosplay tam giymeyi tercih ediyorsun?
 • Rekabet: Başlat seçerek 10 Temtem ve pick ve ban aşaması başlar. Döner rakip ile Temtem almak ve onların yasak. Tüm kararların ve tur sona erdi, 4 Temtem bir kadro ile sona erecek ve savaş başlayacak.
Temtem Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 or Windows 10 64bit
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 or Windows 10 64bit

Temtem YAPILAN YORUMLAR