Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Captives: Plot of the Demiurge

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ayarı

Esirler: Tanrı konusu iki karşıt ideolojiler arasında bir mücadele sırasında ayarlanır. Prens Pico ve sonra şehir-310 devlet anti-magic Tetrarchy birlikte 310 geri almak ve düzeni Pico yeni aldığım arcane ilmi ile başlamış olabilir neyse dur sihirli Bilimler çekici imkanlar, diğer Devletler grubu keşfetmek için bırakın.

Hikaye

Hüküm giymiş mahkumlar, Tetrarch ordusu içine Prens Pico güçlerine karşı görevleri üstlenmek ve ana plan onun hakkında istihbarat toplamak hazırlanan oynayabilirsiniz. Her mahkumun, kendi bireysel kişilik ve geçmiş, onların da, tüm atanan hedefleri tamamlamak ve özgürlüklerini kazanmak tek bir amacı paylaşıyoruz.

Karakterler

Esirler: Tanrı Arsa özenle hazırlanmış çeşitli düzeylerde ile bir aksiyon-macera oyunu. Her bir seviye için karakter oluşturarak başlar. Karakterin ismi, istatistikler, silah ve görünüm, benzersiz bir his oynamak her karakter veren özelleştirebilirsiniz.

Sonra her düzey kişiselleştirilmiş karakter sonra konuşmak ve etkileşim kime NPC hikayesi döküm eklenir. Önceki oyuncu karakterler öyküyü büyüdükçe, yok öyle.

Özelleştirme

Karakterinizi yaratırken silah çeşitli seçin ve yetenek puanlarınızı dört istatistikler arasında dağıtacaktır. Mevcut beceri puanlarınızı sınırlı olduğundan, dikkatli bir şekilde yatırım yapmayı nasıl düşünmek gerekir.

Esirlerden dört istatistiği vardır:

 • Sağlık
  Sağlık karakterinizi ileriye oldukça hasar hayatta yardımcı olur. Sağlık dolu bir karakter az sağlık ile bir karakter zarar vermemek için daha dikkatli olmak gerekir ise, hatalar için daha fazla yer sağlar.
 • Dayanıklılık
  Dayanıklılık her eylem için oyunda saldıran, savunmak ve kaçmak kullanılır. Sebat dolu bir karakter küçük bir dayanma gücü olan bir karakter daha fazla taktik ve sabırlı olmak gerekir ancak, birlikte pek çok saldırı zinciri mümkün olacak.
 • Odak
  Odak düşman saldırılarına şaşkına olmaktan karakteri engeller. Odak çok küçük bir karakter odaklı bir karakter bir anda düşman bir mücadele için çalışmalısınız süre uzak düşman sallanan ise hasar silkmek mümkün olacak.
 • Hareket
  Hareket eden karakterinizin hareket hızını belirler. Hareketin bir sürü bir karakter az hareket ile bir karakter dikkatle saldırganlıkları zaman gerekir ise, düşmanları dans etmek mümkün olacak.

Playstyle

Bu yüzden hareket içinde sağlık tek bir stat point harcama arasındaki fark karakterinizi önemli ölçüde oynar nasıl hissediyorum değiştirebilirsiniz Tutsakların tüm sayıları çok düşük.

Her şeyde iyi bir karakter oluşturmak mümkün değil. Farklı silah ve istatistikleri ile mücadele tek bir şartı içinde sunmak yerine, tüm oyun için bir playstyle mahkum olmanın ne keşfetmek deneme birden çok karakter olarak oynayacak.

Savaş

Bu Esirlerin savaş Zelda veya Ruhlar oyunları tarzında zaman taktik eylem gerçek. Oluşturduğunuz her karakter beceri puan yatırım nasıl bağlı olarak farklı yaklaşımlar gerektirir, ancak öngörü ve zamanlama başarısı için tutarlı bir anahtardır.

Oyun Değiştiriciler

Esirleri oyun deneyiminizi değiştirmek için etkinleştirebilirsiniz bu oyun değiştirici bir numarası vardır. Örneğin, eğer çok zorlu bulduğunu sağlık yenileme etkinleştirmek ve çift hasar anlaşma. Eğer çok kolay oyun bulma, düşman sağlığını çift, kontrol noktası sayısını azaltabilirsiniz. Daha fazla heyecan için başka yollar, silah ve devlet randomisers gibi deneyimini değişen oyun değiştiriciler çeşitli ile birlikte, oyunun kendi özel meydan çalışma oluşturmak için daha zor bir oyun hem daha kolay hale getirmek için çeşitli değiştiriciler birleştirebilirsiniz.

Bu oyunun çıkış tarihi ne zaman?

11 Ekim 2018

The Captives: Plot of the Demiurge Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

The Captives: Plot of the Demiurge YAPILAN YORUMLAR