Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Colony PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Alana: Leah Koloni yörünge inşaat için sadece birkaç yıl önce başlatıldı. İlerleme ilk başta düzgündü ama baş mühendislerinden biri ölüm süreci durdu. Dr. Raynor tamamlanma koloni görmekti. Kısa bir süre öncesine kadar, eşit öncesinde planları ile inşaat devam ederdi. Ama birkaç hafta önce, gemiden imdat sinyali aldık. Saldırmış olurlardı. Bulmak ve Dr. Raynor özü, ve burada neler olduğunu öğrenmeye çalışın.

Eğer öldüyse Montgomery?

Alana: O zaman görev iptal.

Koloni, Yüzbaşı Montgomery, yeni tasarlanmış bir uzay kolonisi, Dr. Raynor başmühendis yakalama ile görevli bir adam gibi oynayın. Koloni saldırıya uğrayan ve dahası, AI navigator onun doktor yakalama yerine tasarruf kimse görmezden onu görecekti öğrenir bu yaklaşım onun kadar değil. Sır tutuyor ne M Aple Sanayi umurunda olan tek şey vardır. O dedikleri doktor değil. Ama paralı derin tahrip istasyonu delves olarak, gerektiği gibi görevini tamamlamak ya da hepsi bir yana ben atmak ve birkaç kişi orada kalır ne kurtarmaya çalışacaktır karar vermek gerekir.

Koloni Unreal Motoru ile Monkeystein Oyunlar tarafından oluşturulan metroidvania kaydırma geleneksel bir tarafı var. Tehlikeli uzaylılar, canavarlar ve patronların, duman, ateş, blaring ışıkları ve bir dizi patlama, ses oyunculuk ve özgün şarkıları ile gergin keyifli bir hikaye. Kesin bir amaç veren ikiz sopa çekim ve görünüşte hiç bitmeyen bir jet pack, kolaylıkla Leah Koloni sınırları keşfetmek, şeytani oyuncak ayılar hayran, kurumuş cesetler ve kan bu oyun sunduğu her şeyi benekli.

The Colony Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or greater
  • İşlemci: 3 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB Video Memory, shader model 3.0+
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 436 MB kullanılabilir alan

The Colony PC YAPILAN YORUMLAR