Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The cursed love

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Lanetli aşk onu kurtaran hafızasını ve doktor kaybeden genç bir kız hakkında görsel romantik bir simülasyon oyunu. Kız, “kırmızı kalp” hasta, buldu ve bayıldı sonra eve yürürken bir doktor tarafından getirildi. Kız uyandı ve hafızasını kaybettiğini bulduğunda, doktor onu aldı ve birlikte harika bir hayatımız vardı.
İçeriği şunlardır:
Hikaye iki saat sürdü
Oyun ses ile güzel GETİRİN
Görsel bir roman Çince çeviri
“Kırmızı kalp”, Bay Stein için, kent sakinleri kelimeler tanıdık bir korku belirtisi olmayan 32 yıl önce görünüm ve yayılması, aşırı panik yaşayan sakinleri olun.
Yangın, karışıklık gibi, ve sonra bir kişi başlangıcı çirkin bir şey yaparlarsa, iflah olmaz bir kabus, ölüm bile.
Bu yıl, tüm ülkede seyahat eden bir doktor orstein kasabasına geldi ve hastalığı sakinleri gördü. Kalmak ve virüs tedavisinde çalışmaya karar verdi. Çabalar birkaç yıl sonra, nihayet bir çiçekten anti-virüs maddeyi çıkardık ve “Otome the world” geliştirdi. Bu ilaç virüsü tamamen tedavi edemez, ama etkili bir virüs saldırısı dizginlemek, ilaç zamanında alınmadığı sürece, hastanın yaşam derdi kalmayacak.
Yıllar sonra, doktor kasabada bir aile vardı, bir oğlu vardı, kariyerine miras ve kasaba halkını korumak için devam etti.
Hikaye arka plan
Bu Otome toplama sürecinde, doktor “kırık bir kalp” tarafından lanetlenen güzel bir kızla tanıştım. Bir şekilde kız hafızasını kaybetti ve doktor ile birlikte yaşadı. İkisi arasında oldu hikayeleri…
Rol giriş:
Alina:
Hikaye, güzel ve değişken bir kız, kahraman, bilinçsiz ormanda bulundu ve geri austan getirdi. Uyandığımda hafızamı kaybetmiş, bu nedenle doktora başvurdu ve onunla yaşadım buldum.
Doktor:
Eski doktorun ölümünden sonra, hawke austan tek doktor oldu. Baba miras kalmış ve austan sakinleri korunuyor. Yıllardır, orstein şehir Otome world ” geliştirilmesi olmuştur. Tesadüfen, ilaç toplama sürecinde, ormanda bayıldı ve tedavi için onu buraya getiren kız buldum.
Oyun özellikleri
Açık bir hikaye
Kız kararsız karakter
Güzel GETİRİN
Taze sanat tarzı
Orta Çağ laneti

The cursed love Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 740
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 11 Sound Device

The cursed love YAPILAN YORUMLAR