Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Dead Cloud Forest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Beyaz bir Dünyada doğmuş, gizemli bir ormanda karşı Karşıya. Yapabileceğin onca ilerlemeye devam et, gelen engelleri Dikkat edin, oyun yeniden başlar her şey. Daha fazla çalıştırmayı deneyin, daha yüksek puan Kazanmak, turuncu öğeleri Belirterek , hızınızı azaltın, onları en iyi şekilde yapmak yardımcı olacaktır.
Bu indie bir oyun oluşturmak benim ilk kez, aynı zamanda basit ama bazı zorlu yolları. Ayrıca oyun modu 3 çeşit sağlar. Daha hızlı, daha hızlı var, ayrıca görme hızı yaşayacaksınız.
Bu oyun söylemek çok basit olsa da, ama diğer oyuncular önce bunu göstermek için ilginç bir şey olduğunu düşünüyorum, bu sadece başlangıç, daha fazla ve daha eğlenceli oyunlar oluşturmak için çalışmaya devam edeceğim.
Ölü Bulut Ormanı olan oyuncular ellerinden geleni daha da artan bir hız ile çalıştırmak için çalışmalısınız Parkour Oyunu.
Ana Özellikleri:
-Beyaz clould orman gibi bir Zen 1· Yoğun yarış oyunu;
2· 3 Oyun Modu, deneyimleri 3 çeşit, kolay modunda, sadece kaçınmalısınız ölü ağaçlar karşı karşıya gelecek; normal mod, rehber panoları gibi ekstra engellerle karşı karşıya kalacak; Zombi Modunda zombiler arasında çalışan deneyimi ve zor hayatta kalmak için onları vurmak için çalışın.
3· oyuncular kendi hızını kontrol etmek için bazı özel öğeleri sağlar.
4 Beyaz Bulut Ormanda Çalışan ve arka plan müziği Gibi Zen 4 çeşit keyfini çıkarın.

The Dead Cloud Forest Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8 or 10
  • İşlemci: Intel core i3 or amd fx4300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX560 or R7 260
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

The Dead Cloud Forest YAPILAN YORUMLAR