Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The House of Da Vinci

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


3 boyutlu bulmacalarla dolu olan macera oyunu Da Vinci’nin Evi’ne girin. Mekanik bulmacaları çözün, gizli eşyaları bulun, odalardan kaçın ve Rönesans ise egzantrik atmosferine balıklama dalın. Ustanızın kayboluşunun ardındaki sır perdesini zekanızı kullanarak aralayın.

ÖZELLİKLER

MEKANİK BULMACALARİ ÇÖZÜN

Tamamı Leonardo ettiği ve icatları ile ilişkili olan ve beyin yakan, şaşırtmacalı bulmacalar.

SEZGİSEL KONTROLÜN TADİNİ ÇİKARİN

Leonardo ettiği atölyesinde gezerek oyunun eğlencesini katlayın.

RÖNESANSİ YAŞAYİN

Savaş makineleri, açılması çok zor olan sandıklar, mekanik bulmacalar ve odadan kaçış sekansları yeteneğinizi sınayacak.

OYUNUN EŞSİZ MEKANİĞİNDE USTALAŞİN

Etrafınızı inceleyerek gizlenmiş objeleri bulun.

GEÇMİŞE TANIMI ” DÖNÜŞ

Sıradışı bir eldiven planlarını sayesinde önceden yaşanmış olaylara tanık’ın olun ve hikaye hakkında daha fazla şey öğrenin.

DA VİNCİ’NİN EVİ’NİN HİKAYESİ NEDİR?

En parlak çırağısın Sen Da Vinci.. Efendin Leonardo birden ortadan kayboldu. Nereye gitmiş olacağına ve nasıl kaybolduğuna dair hiçbir fikrin yok. Böylece gerçeği arama yolundaki macerana başlayacaksın. Ancak Leonardo ettiği atölyesi bulmacalarla, icatlarıyla, kaçış mekanizmalarıyla ve odanın köşelerine güzelce gizlenmiş objelerle dolu. Olan biteni anlamak için bütün beyin hücrelerini kullanman gerekecek.

Büyük kâşifi olan Leonardo Da Vinci’nin hikayesine, oyuncuların eşsiz özel yetenekleri kullanabilecekleri şekilde hayal gücümüzü de Dünya’nın en ekledik. 16 Sizi. yüzyıla genç bir çırak olarak götürüyoruz. Leonardo ettiği mekanizmalarına, bulmacalarına ve eşyalarına aşina oldukça zamanı kontrol etme kabiliyetine de erişip geçmişin sırlarını gün yüzüne çıkartabileceksiniz.

Zorlu bulmacaların birçoğu Leonardo Da Vinci’nin gerçek icatlarından ve fikirlerinden esinlendi. Gizemli yerler İMKB sanat eserlerinden ve 1506 da Floransa’sından uyarlanmıştır.

DİLLER

Da Vinci’nin Evi, Türkçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Slovakça, Rusça, Türkçe, İtalyanca, Lehçe, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Hintçe ve Malayca dillerinde mevcuttur şu.

BİZ KİMİZ?

Mavi Beyin Oyunları, 3 boyutlu bulmaca oyunları çok seven ve rönesansın dahisi Leonardo Da Vinci’nin hayranı olan grafiker sanatçıları ve geliştiricilerinden oluşmaktadır. Da Vinci’nin Evi, 2016’nın sonunda Kickstarter’da hedeflediği bütçeye başarıyla ulaştı. Da Vinci’ye katılabilirsiniz olan Siz de bu oyunu kurarak 2.391 macera oyunu severin Kickstarter’da desteklediği Evi!

The House of Da Vinci Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card with 1024MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

The House of Da Vinci YAPILAN YORUMLAR