Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Mystery Of Woolley Mountain

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tür Ron Gilbert efsanesi de dahil olmak üzere destekçileri ile Kickstarter üzerinde finanse edilen, Woolley Dağın Gizemi garip yaratıklarla, kötü Cadılar, şaşkın robot ve tuhaf ropemen dolu uhrevi bir macera oyunu.

“Eğer Maymun Adası, Dokunaç Gün Sırrı sevseydin, Diskdünya, Uzay Macera, Tuzak Kapı, Hayalet Gişe ve The Green room ve Motosiklet sonra Woolley Dağın Gizemi senin için.”
– Sadece Macera

Woolley Dağ gizemli adada esir almış olan kötü kalpli bir cadıdan bir grup çocuk kurtarmak için fantastik bir macera Rıhtımda gibi ses bilim adamlarının Seyahat zaman hain bir ekip katılın.

Ekiple tanışın

Topluca Helmholtz Rezonatör olarak bilinen beş kez seyahat eden bilim adamları garip bir grup. Her bas, gitar, davul ve klavye, davranış bilimi oynamak, ve zaman içinde yolculuk, henüz kişilik kusurları her yatkındır. Anlatayım:

Garland

Baş koroya geçiyor ünvanını alarak, Garland üst varsayar komut satırı bazı önemli istisnalar dışında çoğu zaman vokal. Bu belki de kendi en büyük eleştirmeni onun için seviyor çünkü, ancak o zaman kendini olumlu eleştiri vermek. Garland düzen konusunda titiz olduğundan, aslında, onun sloganı AİTTİR!”YERE KOY”.

Vandamme

En gizemli ve maceralı Rezonatör. Herhangi bir müzik aleti hakkında sadece oynar ve herhangi bir bilimsel tavsiye anlıyor. Hangi biçimi buluyorlar era için yaygın hangisi grup tarafından üretilen ses sinyali yakalamak ücret almak.

Carlton

Kimse her Carlton tam olarak ne yaptığını tespit etmek mümkün olmuştur. Bilim ve mistisizm arasında bir bağlantı bulma üzerinde Obsesses ama sadece alkol ve kötü kararlar arasında bir bağlantıyı kanıtlamak gibi görünüyor. Gitar çalıyor, synthesizer ve Malzemeleri vokaller bariton. Bir şey yapmayı tercih eder ama gerçek, somut çalışma, ‘Cannotbearseditus’denilen nadir bir hastalıkla doğdu ilan etti.

Frithel

Eğer Frithel soneki ‘ya da bilim dahil her seçim değiştireyim?’ her zaman ikinci yolu tercih ederdi. Bu adam bilim saplantı – yaşar, nefes alır, özetler ve ekler bilim. Yüksek beşli ve yaratıyor bilim carasses o… resmi olsun Tamam. Ayrıca Davul çalar, yol sciencey bir tür Bee Gees ve konuşulan kelime şiir sever.

Oto

Otomatik Otomat için kısa ve gruplar robot Yardım ve koruyucudur. Zamanla Carlton için bir sevgi, Bay Breezy Otomatik oynamaktan yatırım yaptı o zaman nedeniyle geliştirdi. Bu Otomatik toplama, hesaplama ve genellikle ürkütücü android-tüm-insanlar bir şekilde öldürmek-için-olmayan bir geminin etrafında kendini busying olabilir zaman azaltır dart, filmler, diğer arkadaşlar kesin üzmek için arcade makineleri için.

Chladni

Chladni alt 400hz titreşimler sorumlu ve Düşük Frekans Gitar ünlü bir oyuncu. Onun sloganı zihin çevik parmak “Çevik!”. Ayrıca, bayanlar, kafasını tutmak ve onun sloganı da parmak Çevik “çapkın bir çeşit, akıl çevik! görür”.

The Mystery Of Woolley Mountain Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 8.1
  • İşlemci: 1.8GHz Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Built In

The Mystery Of Woolley Mountain YAPILAN YORUMLAR