Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Room Three

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Büyük ölçüde takdir toplayan “Oda” oyun serisini devam ettiren Yanmaz Oyunları, üçüncü bölümü bilgisayar için yayınlamaktan gurur duymaktadır.

Üç Oda, tıpkı daha önceki sürümlerinde olduğu gibi fiziksel bulmaca çözme oyun tarzını sürdürmekle birlikte oyuncunun keşfedebileceği dünyayı daha da genişletmektedir. Yanmaz Oyunları, gizemli Oda dünyasını canlandırmak için tüm özellikleri ve ortamları yeniden oluşturdu, yapılandırdı ve yeniledi.
Oda Üç’de, yalnızca “Zanaatkar” olarak bilinen gizemli kişinin hazırladığı bir dizi sınavda ilerlerken tüm bulmaca çözme becerilerini kullanmak zorunda kalacağın uzak bir adaya götürülmüş olarak kendine gelirsin.

Yanmaz Oyunları, Guildford/Birleşik Krallık’ta çalışan küçük, bağımsız bir ekiptir. İlk oyunumuz Eylül 2012’de iPad üzerinde kendi adımızla yayınladık sıkışınca Odası olan. Bu ciddi başarımız, yeni oluşturduğumuz hayran kitlesi ile Türkiye’de ve kazandığımız birçok uluslararası ödül bizi oldukça şaşırttı. Bu ilk yayınımızdan itibaren Oda oyunları hayatlarımızı değiştirdi. Umarız bu oyunları oynarken tıpkı bizim onları yaparken eğlendiğimiz kadar eğleniyorsunuzdur.

The Room Three Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: 2.8 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB VRAM Video Kartı
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

The Room Three YAPILAN YORUMLAR