Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Thrill of the Fight – VR Boxing

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Oda ölçek: oyun şu anda oda derecesi ile minimum alan ihtiyacı 2m 1.5 m 360° kurulumları ve 2 m ile 2m için sadece ileriye kurulumları. SteamVR kurulumu odada çalıştırın ölçekli oynamadan önce modu.

Oculus Rift kullanıcıları: oyun gerektirir izlenen denetleyicileri, bu yüzden sana ihtiyacım Dokunmatik denetleyicileri için oynamak. Oyun kurulumları ileriye dönük kapasiteli, ama ideal SteamVR oyun alanında ileri yön seçtiği yol yüzünden 2 oyun alanı ile bir 2m isteyeceksiniz. Oyunun düzgün çalışması için SteamVR oda kurulum ile çalıştırmalısınız.

Windows BAY kullanıcılar: yazılımı ile uyumlu WMR kulaklık ve denetleyicileri, ama holding denetleyicileri yakın yüz blok neden takip kaybı nedeniyle yolu WMR denetleyicisi izlenir. Bu nedenle, deposu sayfasında Windows Karışık Gerçeklik desteği göstermiyor.

Mücadele Heyecanını hala etkin geliştirme altında. Gelecekteki gelişmeler daha fazla Polonyalı, yeni rakipler ve daha fazlasını içerir.

Kavganın Heyecanı özellikle VR için tasarlanmış bir boks oyunu. Kendi boks stilleri ve teknikleri ile sanal spor salonu ve savaş benzersiz bir meydan girin. Nakavt darbe arazi için kullanın zamanlama ve beceri. Kaçmasına yumruklar, kara yumruk, blok ve ringin Kralı olmak için darbeler.

Kavganın Heyecanı en eğlenceli ve basit bir oyun ya da güncel VR teknolojinin sınırlarını karşılamak için iyiliği için bazı basit ya da gerçekçi olmayan mekaniği ile “yarı-sim” olarak nitelendirdi. Mümkün ama oyun gerçek boks tamamen doğru bir rekreasyon garantisi olmadığı mekaniği gerçekçi.

The Thrill of the Fight – VR Boxing Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or newer
  • İşlemci: Intel Core i5-3450 or AMD Ryzen 5 1600 equivalent or greater
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX970 or AMD Radeon R9 290 equivalent or greater
  • DirectX: Sürüm 11

The Thrill of the Fight – VR Boxing YAPILAN YORUMLAR