Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Warlock of Firetop Mountain

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Firetop Dağı Warlock hayata masa üstü bir macera! Bu fantezi solo RPG Firetop Mountain dikkate aldığınız her heykelcik göre değişen bir yolculuk ile mücadele alan, aynı anda teslim birleştiriyor! Kahraman olan Zagor inine BU zaman alacak.

Orijinal 1982 Fighting Fantasy gamebook ciltsiz kitap, Ian Livingstone ve Steve Jackson tarafından yazılmış, epik bir masa üstü macera oyunu, yeni alanlar keşfetmek haline getirilmiştir, tanışmak karakterler, ve tabii ki, öldürmek için canavarlar! Derin dağ midesine giderken Zagor evde gözünün önünde toplanır.

Her karakter Firetop Dağı olmak, gamebook sunulan yazılı ve seçimler şeklini değiştirmek için kendi motivasyonları var. Savaş dijital minyatürleri kullanarak aynı anda savaştı, GridBluff adlı tabanlı bir sistem açmak ve oyun keşfetmek için 100 eşsiz kahraman ve canavar figürleri içerir.

Kendi Maceranı Seç

Bir düzine büyük maceralar, farklı bir Kahraman için benzersiz her biri üzerinde oynadıkça savaş, gizlice ve hikaye seçenekleri binlerce etkileyen bir konu.

Eşzamanlı Sıra Tabanlı Savaş

İlginç savaş stratejileri ile ilgili bir takım ile deneme! Her Kahraman saldırı ve manevralar kendi seti ile birlikte geliyor. Ancak düşmanları aşağı çekmek istiyorsan, uygun bir Kahraman olacağı kesin zehir, arbalet, kutsal büyü, ya da iyi eski bir kılıç ve Kalkan. Dördüncü girişim, canavarları öldürmek ve olabilir kanıtlamak ve 18 Kahramanlar kilidini Ruhlar kazanmak.

Kahraman hangi Dağa götürür müsün?

Blacksand asil ve deneyimli maceraperest Alexandra olarak oynayacak? Ya da belki de savaş rahip Landov Lowan’ın dindar ve doğru yol alın. Krea Datura gibi kaçamak uyku-bomba manouveurs ile savaş riskini vazgeçmek! Ya da düz yumruk Üç Yirmi-adam-sert rhino.

Güzel hazırlanmış Minyatürleri

Firetop Dağı derinliklerini keşfederken, 100’den fazla cömertçe boyalı karakter ve canavar minyatürleri ile oynayarak klasik masa üstü RPG nostaljik estetik karşılaşma.

The Warlock of Firetop Mountain Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with 1GB memory
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with 2GB memory
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

The Warlock of Firetop Mountain YAPILAN YORUMLAR