Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Thief: Deadly Shadows

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Garrett, usta hırsız. Nadir görülen ve asla yakalanmaz, Garrett gelmiş geçmiş en iyisi. Herhangi bir nöbetçiyi gizlice herhangi bir kilit almak ve en dahiyane güvenli konut kırmak mümkün. Garrett zengin kendini verir çalıp, karanlık ve uğursuz Şehirde geçimini. Burada suç ve yolsuzluk olağan hale geldi, zengin soylular, yoksullar zorla ve birbirlerine, ve büyü ve makineleri bir arada av. Dünya yorgun ve alaycı, Garrett yalnız onun ticaret kat için geriye başka bir şey istemiyor. Ama işler böyle yürümez.

 • Gölgelerde Saklanmak üstün Eylem Gizli Oyun, Muhafızlar geçmişte gizlice, ya da karanlıktan onlara Pusu!
 • Kilit alır, blackjack, oklar, duvar tırmanma eldiven, petrol şişe, flash bombası, ve bir hançer de Dahil olmak üzere Hırsızların Araçları büyük Cephanelik.
 • Keşfetmek için Bütün bir Şehir herhangi bir sokakta bina, kupa soylular girip, yağma harcamak ve itibar kazanmak. Benzersiz tepki ve etkileşim bir şehir içinde gerçek bir hırsız gibi hissediyorum.
 • Görmek ve duymak gelişmiş Yapay Zeka – AI korumalar, davetsiz misafirler için kanıt ve 5) kuşkuculuk, arama, mücadele, takip ve playback, yüz ifadeleri ve gerçek satırları yüzlerce kez iletişim gerçekleştirmek izlemek.
 • Etkisi gizli oyun dinamik Işık ve Gölge Sistemi – Her karakter ve nesne atmalarını gerçekçi, dinamik gölgeler.
Thief: Deadly Shadows Sistem Gereksinimleri

  Minimum: IBM PC or 100% compatible, Windows 2000 or Windows XP, Intel Pentium IV 1.5 GHz (or AMD Athlon XP equivalent), 256 MB system memory, 64 MB video memory, Direct3D 9.0, and Pixel Shader 1.1, 100% DirectSound 9 compatible sound card, 3,000 MB free hard disk space, Keyboard and mouse
  Recommended: Intel Pentium IV 2.0 GHz (or AMD Athlon XP equivalent), 512 MB system memory, 128 MB video memory, Direct3D 9.0, and Pixel Shader 1.1
  Thief: Deadly Shadows does not support play on laptop computers.

Thief: Deadly Shadows YAPILAN YORUMLAR