Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tom Clancy Ghost Recon® 3 arkadaşınla takım kur ve devasa, tehlikeli ve eylemlerine tepki veren bir açık dünyada, harika bir askeri nişancı deneyiminin keyfini ortaya çıkar’de Wildlands. Ayrıca, Hayalet Savaş’da, yani 4v4 sınıf esaslı taktik savaşlarda PvP de oynayabilirsin

KARTELİ DEVİR
Çok uzak olmayan bir gelecekte, Bolivya uyuşturucu karteli Santa Blanca da adaletsiz ve şiddet dolu egemenliğine giriyor. Kartelin amacı, tarihin en büyük Narko-Devletini kurmak.

BİR HAYALET OL
Kendi Hayalet’unu yarat ve tümüyle kişiselleştirerek oruçlu ve ekipman ile donat. Oyun tarzı konusunda mutlak serbesliğe sahipsin. Ekibinin başına geç ve Kartel’i yok et, ister tek başına istersen arkadaşınla birlikte üçe kadar.

BOLİVYA’Yİ KEŞFET
Ubisoft’un en büyük aksiyon-macera açık dünyasında seyahat et. Wildlands’in muhteşem ve farklı manzaralarını yolda, arazide, havada, karada, denizde ve 60’ın üzerinde farklı araç ile keşfet.

Tobii Göz İzleme sayesinde Santa Blanca Kartelini ortadan kaldırırken daha da zengin bir deneyim yaşayacaksınız. Genişletilmiş Görünüm, Bakışları ve Haberleşme Tekerlek gibi özellikler oyunda etkileşim kurmak ve oyunun bir parçası olmak için doğal göz hareketlerinizi kullanmanızı sağlarlar Nişan – bunlar geleneksel kontrollerin işleyişini herhangi bir şekilde engellemezler. Kapsamlı göz takip özelliklerine sahip olduğunuzdan takım iletişimi daha kesintisiz bir hal alır, çatışmalar daha sıkı yaşanır ve etrafınızı keşfetmek için daha da heyecanlı bir macera haline gelir.

Uyumlu Göz Takip Cihazları: Z301CT Tobii Eye Tracker 4C, Ateş 17 Notebook, Acer Notebook Predator X 21, MSI GT72 Notebook, Acer Predator İzler, Z271T, XB271HUT

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz or equivalent
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i7- 3770@ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 or AMD R9 390/RX480 (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands YAPILAN YORUMLAR