Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Torchlight II

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ödüllü Aksiyon RPG oyunu geri döndü, hem de eskisinden çok daha büyük ve daha iyi! Fener II dibine kadar rastgele seviyelerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinalinin tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran Fener II, oyun dünyasını genişletiyor ve LAN çok oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Dünyanın kaderi bir kez daha senin ellerinde.

Önemli Özellikler

KARAKTERLER
Seçebileceğin dört sınıfla birlikte çok çeşitli oyun tarzları, parmaklarının ucunda. Sınıf kadın veya erkek olarak oynanabilir ve kozmetik özelliklerini kişiselleştirerek kahramanının diğerleri arasında göze çarpmasını sağlayabilirsin.

ÇOK OYUNCULU
LAN veya İnternet üzerinden ücretsiz olarak arkadaşlarınla birlikte oyna. Eşleştirme hizmetimiz, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncularla oynamana olanak sağlar.

AÇİK L DÜNYA
Kocaman bir dünyayı ve Vilderan ise çeşitli kasabalarını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Seviyelerin rastgele sunulması oynadığında yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar görebilirsin sayesinde.

MOD HAZIR
Fener II, Buhar Atölye’yi destekleyerek otomatik mod aboneliğine ve senkronizasyonuna olanak sağlar. Binden fazla mod arasından seçimini yap ve oyunu istediğin gibi yönlendir. İstersen Fener II editörü GUTS ı kullanarak ortaya çıkardığın işi bütün dünyayla paylaş!

YENİ OYUN ARTI
Yeni Oyun Artı’ta oyun sen bitti deyinceye kadar bitmez. Fener II’nin özel seferini geçtikten sonra aynı karakterle tekrar başlayarak çok daha zorlu bir mücadeleye atılabilirsin. Uğruna çok çaba sarf ettiğin tüm becerilerin, altınların ve teçhizatın sende kalacak!

PROGRAMI KANATLI HAYVAN HAYVANLAR VE BALIK TUTMA
Bu popüler özellikler, Fener II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek ve daha iyi efektler ile programı kanatlı hayvan hayvanın kasabaya bu bir rüya bu senin yerine ganimetini satabilecek.

Torchlight II Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • Processor: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
  • Memory: 1GB System RAM
  • Hard Disk Space: 1.7GB free space (subject to change)
  • Video Card: DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory.
  • DirectX®: 9.0c

Torchlight II YAPILAN YORUMLAR