Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Torn Tales: Rebound Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Parçalanmış Hikayeler: Rebound Edition orijinal Yırtık Hikayeleri çok genişletilmiş bir versiyonu, klasik bir hikaye üzerine kuruludur. Co-op oyun, daha özel yağma öğeleri, taş işçiliği, yeni görevler ve yeni arenalar bak.

Yırtık Masalları orijinal sürümü gerekli değildir, Rebound Edition tek başına bir oyun olarak çalışacak.

Birlikte kötü Mücellit tarafından monte karanlık manzara mücadele gibi Robin Hood, Pamuk Prenses ve Dr Jekyll Ve Bay Hyde güçlerini kullanacaksınız. Karşısında efsanevi toprakları sizi durdurmak için düşman bağlı, bu yüzden beklenmedik için hazır olun.

Folklor yırtık sayfaları onarmak için onların arayışı 3 kahramanlar parti kurşun. Kötü aşk hikayeleri yok etti. Hack canavarlar ve RPG tabanlı bu gerçek zamanlı takım Yırtılmış Masal boyunca düşman kesmek.

Rebound Edition ile nihayet arkadaşları ile yoğun talep paylaşılan ekran co-op ve denetleyici desteğiyle Hareket Partisi edebilirsiniz.

Karakter yükseltmek için yetenekleri zengin bir ağaç ustası. Takımın toplam mücadele potansiyelini en üst düzeye yük-çıkışları seçin. Daha zor bir savaş için mücadele baş karakteri değiştirin. Lore & rüya toprakları keşfetmek, Öfke Ahab Amulet için Koruyucu Geppetto Altın Yüzük çeşitleri geniş bir dizi ile ganimet toplamak.

Rebound Edition her zamankinden daha fazla ganimet farklılıklar vardır. Partinizin stratejisi için mükemmel bir öğeyi seçin; fırlatma patlayıcı varil, zehirli böğürtlenler bir iz bırakmak, bir şifa totem ve çok daha fazlası ile tüm parti desteği.

Yeteneklerinizi bilemek ve sonsuz Arena modunda yeni yetenek kombinasyonları denemek, Rebound Edition 3 yepyeni haritalar. Küresel liderler ile dünyadaki en iyi oyuncular için karşılaştırmak nasıl görmek.

Yeni misyon modu solo ve bir özel inşa bu karakterlerin her kombinasyonu için parti misyonları ile sık odaklanmasını sağlar. Her görev tamamlandığında ana quest bulunabilir benzersiz bir öğe kilidini olacaktır.

10 yeni maceralar, Yırtık Hikayeleri stratejinizi gözden geçirin yapacak özel bir bükülme ile her ile becerilerinizi Test edin. Top ateşiyle bombardıman iken zafer Savaşı yapabilir misin? Her yer mağaralar önce undead Hazine hazinesi yağma? Her alanda en büyük hayvanlar üzerinde bir satırda tüm götürebilir misin?

Yırtık Hikayeleri özel özellikleri ve ödülleri erişmek için RPG Nifak ile Buhar oyun bağlayın:

– Mücellit dükkanında bölge etkisi
– Colosseum büyük ödüller için lore en büyük canavarlar mücadele
Bu Arcanist Küpü serbest zaman iyisin.
– ‘Şampiyon’ başlığı ile Parçalanmış Hikayeleri için destek göstermek.

Torn Tales: Rebound Edition Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or above
  • İşlemci: Intel Core i5 4th generation or above
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GT 720 / Intel Iris 5100 or better
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Torn Tales: Rebound Edition YAPILAN YORUMLAR