Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Total War: THREE KINGDOMS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Total War: ÜÇ KRALLIK, antik Çin boyunca yaşanan destansı çatışmaları yeniden ele alan, birden fazla ödül kazanmış ilk strateji serisidir. İmparatorluk kurma, devlet yönetimi ve çarpıcı gerçek zamanlı muharebelerle düşman topraklarını fethetme gibi özellikleri sürükleyici bir sıra tabanlı sefer oyunuyla birleştiren Total War: ÜÇ KRALLIK, kahramanlar ve efsaneler çağında seriyi yeniden tanımlıyor.

190 Yıl MS, Çin

Efsanevi fethin yeni dönemine hoş geldiniz.

Bu harikulade ama parçalanmış topraklar, yeni imparatorunu ve yeni bir yaşam biçimini çağırıyor. Çin’i kendi yönetiminizde birleştirin, bir sonraki büyük hanedanlığı şekillendirin ve çağlar boyu sürecek olan bir efsaneyi yaratın.

11 efsanevi Cenkbeyi arasından seçim yapın ve diyarı fethedin. Davanızda yardımcı olması için kahraman karakterler yetiştirin ve askeri, teknolojik, siyasi ve ekonomik cephelerde düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayın.

Güçlü dostluklar, kardeş müttefikler edinip birçok düşmanın saygısını mı kazanacaksınız? Yoksa yürekleri burkan ihanetler ederek büyük siyasi entrikalar konusunda usta biri mi olacaksınız?

Efsaneniz henüz yazılmadı ama şurası bir gerçek: Görkemli zaferler sizi bekliyor.

ANTİK ÇİN YENİDEN KURULDU

Çin’in nefes kesen doğal güzelliklerin diyarı Üç Krallık I keşfedin. Subtropikal Bereketli topraklarda, kurak çöllerde ve karlı dağlarda savaşın. Çin Seddi ve Yangtze Nehri gibi efsanevi yerleri görün. Güç durumdaki bölgelerde uyumu yeniden sağlamaya çalışırken alabildiğine büyük antik Çin ‘ i keşfedin.

ÇİN’İN EN BÜYÜK EFSANELERİ

Çin’in ünlü tarihi destanı Üç Krallığın Romantizmi aşireti’nden alınmış 11 efsanevi Cenkbeyinden biri olarak yeni bir imparatorluk kurun. Emsalsiz komutanlar, güçlü savaşçılar ve seçkin devlet adamları gibi bu karakterler, eşsiz bir oyun stiline ve hedeflere sahiptirler. Ordularınızı komuta etmek, eyaletlerinizi yönetmek ve büyüyen imparatorluğunuzu güçlendirmek için destansı kahramanlar yetiştirin. Karakterler oyunun kalbini oluşturuyor ve Çin’in geleceği şampiyonlarıyla şekilleniyor.

GUANXİ SİSTEMİ

Çinliler arası dinamik ilişkiler kavramı Guanxi’den modellenen Toplam Savaş: ÜÇ KRALLIK, ikonik, destansı kahramanları ve antik Çin’in geleceğini tanımlayan ilişkileriyle ezber bozan bir karakter yaklaşımını benimsemiştir. Bu karakterlerin biri onu kendilerine kişilikleri, motivasyonları ve sevdikleri/sevmedikleriyle hayat bulmuştur. Ayrıca olumlu ve olumsuz olmak üzere birbirleriyle olan derin ilişkileri hikâyenizin gidişatını belirleyecek.

SANATSAL YÖNLERİ

Çarpıcı görselleri ve gösterişli Wushu çatışmalarıyla ÜÇ KRALLIK bir savaş sanatıdır. Güzel arayüzü, canlı manzaraları ve Çin’den esinlenmiş otantik sanat çalışmalarıyla antik Çin ise bu tasavvuru adete görsel bir şölen sunuyor.

GERÇEK ZAMANLİNİN VE SİRA TABANLİNİN UYUMU

Total War: ÜÇ KRALLIK seferi her gün ise sıra tabanlı ve gerçek zamanlı muharebeleri daha önce hiç olmadığı kadar birbirine bağlı. Muharebedeki eylemler Kahramanlarla olan ilişkilerinizi, diğer karakterlerle geliştirdikleri dostlukları ve rekabetleri etkileyerek çok daha büyük sonuçlar yaratacak. Güçlü müttefikler edinmenin başarının anahtarlarından biri olduğu bir dünyada, zafere ulaşmak için bu yepyeni bir unsur olarak oyunda yer alıyor.

Total War: THREE KINGDOMS Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İlave Notlar: TBC
    Önerilen:

    • İlave Notlar: TBC

Total War: THREE KINGDOMS YAPILAN YORUMLAR